Jurgis Brūzga pristato lietuvišką eurovizinės dainos „4 Love” versiją

Jurgis Brūzga / Kipro Kublicko nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-30 13:23
Neseniai pasibaigusioje nacionalinėje „Eurovizijos” atrankoje sėkmingai į didžiąją muzikos sceną sugrįžęs atlikėjas Jurgis Brūzga neketina mažinti tempo. Kūrinys „4 Love” sulaukė stipraus žiūrovų ir atrankos komisijos palaikymo. J. Brūzga, norėdamas atsidėkoti gerbėjams, balandžio 26 d. kviečia į gyvo garso koncertą, kuriame žada visas įmanomas „4 Love” versijas. Šiandien klausytojams pristato pirmąją – lietuvišką – „Aš toks esu”.

„Nors pradžioje ir nebuvo planuota leisti lietuviškos dainos „4 Love” versijos, tačiau atsiradus paklausai, atsiranda ir pasiūla! Pagrindinė mintis išliko ta pati, tačiau perrašant tekstas tapo žymiai drąsesniu. Kartais ir geri berniukai nebūna tokie jau geri,” – pristatydamas „Aš toks esu” šypsosi Jurgis.

Daugeliui žinomas, kaip funk ir soul muzikos žanrų atlikėjas, Jurgis nauju „Eurovizijos” kūriniu „4 Love” itin džiaugiasi. Pasak paties J. Brūzgos – kūrinys žymi naują jo muzikinį etapą. Atlikėjas prisipažįsta, kad išversti jau gerbėjų pamėgtą kūrinį jam nebuvo drąsu. Kartais viena melodija tinkama tam tikrai kalbai, gali prarasti savo muzikinę mintį, bandant ją atlikti kita.

„Kalba turi savo skambesį, todėl turi įtakos ir dainai. Tačiau kalbant apie „4 Love” esu labai laimingas ir man tikrai patinka, kaip ji skamba lietuviškai! Turėjau progos kai kurias detales net patobulinti naujojoje versijoje,” – niūniuodamas „Aš toks esu” sako atlikėjas.

Šiuolaikinių ir modernaus skambesio kūrinių atlikėjo programoje tik daugėja. Gyvo garso koncerte „4 Love”, greta gerai žinomų debiutinio dainininko albumo „175” kūrinių, bus pristatytos ir naujos dainos.

„Koncertas – už visas įmanomas meilės formas, su visomis galimomis „4 Love” versijomis, senais gerais kūriniais bei muzikinėmis staigmenomis klausytojams,” – geros nuotaikos ir energijos užtaisą pasirodyme žada J. Brūzga.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai