Jurgis Brūzga pristato „Eurovizijai“ skirtą dainą „4 Love“

Jurgis Brūzga / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-09 12:28
Dainų autorius ir atlikėjas Jurgis Brūzga stojo į kovą nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje. Atlikėjas pristato dainą „4 Love“, kuri išsiskiria iš kitų jo kūrinių, ir, pasak paties J. Brūzgos – žymi naują muzikinį etapą.

Ne vienus metus kuriantis J. Brūzga pasakoja, kad nuolat ieško negirdėto ar neįprasto sau pačiam skambesio. Daina „4 Love“, skirta šių metų nacionaliniam „Eurovizijos“ atrankos etapui, pagaliau tampa ilgų ieškojimų vaisiumi.

J. Brūzga nauju kūriniu itin džiaugiasi, nes atrado šiuolaikinį skambesį ir tiki, kad toks kūrinys jo programoje ne paskutinis.

„Dainą pradėjome kurti kartu su kolega Tomu Dičiūnu. Ilgai ir pats studijoje knibinėjausi ir ieškojau įdomių sprendimų. Viskas sustojo į savo vietas, kai modernumo ir šiuolaikiškumo jai pridėjo prie komandos prisijungę jaunosios kartos kompozitoriai Edgaras Žaltauskas ir Kasparas Meginis.“

Kuriant dainos melodiją labai natūraliai susidėliojo ir kūrinio teksto idėja. „4 Love“ – apie vieną nerealiausių jausmų gyvenime, kurį patyrę esame beveik kiekvienas. „Apie pamišima dėl meilės“, – juokiasi autorius. „Tas momentas, kai tau nesvarbu niekas aplink, kai tu apsirengęs kostiumu gali vartytis sniege, šokti į ežerą, braidyti po balas, leistis į kelią ir nesvarbu kur, nesvarbu net, ar grįšite. Tikrai labai smagu prisiminti tas nesąmones, kurias esu ir pats padaręs. Šioje dainoje tas jausmas pinasi su bandymu išlikti savimi, ir netgi su šiek tiek nevilties – „man reikia, kad tu mane mylėtum“.“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai