Jurga Šeduikytė ruošiasi naujo albumo „Giliai vandeny“ pristatymo koncertiniam turui

Jurga Šeduikytė / Ievos Jūraitės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-09-03 10:26
Atlikėja ir aktorė Jurga Šeduikytė arba tiesiog Jurga sveikina rudenį ir kviečia į naujo septinto studijinio albumo „Giliai vandeny“ pristatymo koncertų turą. Jurga šį spalį su koncertais taip pat aplankys Klaipėdą, Šiaulius, Kauną ir Panevėžį.

„Aš nuolat ieškau dalykų, kurie man yra svarbiausi. Muzika įkvėpia, žymi laisvę, palengvina sunkias gyvenimo akimirkas ir suteikia jėgų. Ji – didžiausia mano gyvenimo varomoji jėga, puiki savęs išraiška ir geriausia paguoda. Kultūra, muzika, scena, kolaboracijos su kitais kūrėjais, santykiai su publika – tai pagrindiniai dalykai, kurių dėka aš vis labiau pažįstu save ir mane supantį pasaulį. O jis tikrai nenuspėjamas ir beprotiškai įdomus“, – tikina Jurga.

Pasak jos, naujausias studijinis darbas „Giliai vandeny“ atspindi dabartinį atlikėjos gyvenimo etapą, jos šaknis, yra apie meilę kitam, sau ir pasauliui.

Albumo skambesys šiek tiek artimas „Aukso pievos“ laikams ir jį sudaro tryliką tikrai savitų ir drąsių kūrinių. Jame taip pat puikuojasi keletas kūrinių, kuriuose esu visiškai nuoga, jautri ir nesaugi.

„Labai tikiuosi, kad publika tai įvertins. Mano klausytojo paveikslas – atskira ir įdomi tema, bet manau, kad tai žmonės, kuriems rūpi surasti savo kelią, laikytis jo, niekada nepasiduoti, kelti klausimus bei ieškoti į juos atsakymų. Tikiu, kad kad šis albumas atras savo klausytoją, o gyvi koncertai spalį tik sustiprins tą jausmą ir įspūdį“, – priduria režisieriaus ir aktoriaus Vido Bareiko mūza Jurga.

Į Jurgos koncertų turo autobusą taip pat lips labai kūrybinga ir reikli komanda. Jau žinoma, kad Jurgą šiame albumo pristatymo ture lydės garso režisierius ir prodiuseris Aurelijus Sirgėdas, instrumentalistas Aurimas Driukas bei būgnininkas Adas Gecevičius.

Jurga drąsiai teigia, kad šįkart nebus nieko nereikalingo ir netikro - tik naujos muzikos, vaizdo ir teigiamų įspūdžių sintezė. Patį kompaktinį diską, beje, visi norintys galės įsigyti koncertų metu.

Aalbumo Lietuvoje pristatymo turo datos: spalio 15 d. – Vilnius, Kongresų rūmai; spalio 22 d. – Klaipėda, Koncertų salė; spalio 23 d. – Šiauliai, Koncertų salė „Saulė“; spalio 24 d. – Kaunas, Kultūros centras „Girstutis“; spalio 30 d. – Panevėžys, Bendruomenių rūmai.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai