Jurga Šeduikytė pakeitė plaukų spalvą – tapo blondine

Jurga Šeduikytė su sūnumi / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-10-11 17:48
Sekmadienio pavakarę viename vaikų restorane Vilniuje Jurga Šeduikytė pristatė savo turą po Lietuvą – į jį dainininkė leisis su naujausiu albumu „Giliai vandeny“. Pristatymo vakarą Jurga susirinkusius džiugino savo dainomis ir stebino išvaizdos pokyčiais.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Koncertinį turą pristačiusi Jurga Šeduikytė susirinkusius nustebino ir nauju įvaizdžiu – dainininkė tapo blondine.

Nors vakaro metu ji buvo su juoda kepuraite, iš jos kyšojo ilgi šviesūs plaukai. Dar visai neseniai dainininkė turėjo tamsiai rudų plaukų šukuoseną.

Į koncertinį turą besileisianti dainininkė, akivaizdu, panoro ne muzikinių, bet ir išvaizdos pokyčių.

„Giliai vandeny“ pristatymo ture – nieko nereikalingo

J.Šeduikytė šį rudenį gerbėjus kviečia į naujo septinto studijinio albumo „Giliai vandeny“ pristatymo koncertų turą. Jurga šį spalį su koncertais aplankys Klaipėdą, Šiaulius, Kauną ir Panevėžį.

Pasak dainininkės, naujausias studijinis darbas „Giliai vandeny“ atspindi dabartinį atlikėjos gyvenimo etapą, jos šaknis, yra apie meilę kitam, sau ir pasauliui.

Albumo skambesys šiek tiek artimas „Aukso pievos“ laikams ir jį sudaro trylika savitų ir drąsių kūrinių. „Jame taip pat puikuojasi keletas kūrinių, kuriuose esu visiškai nuoga, jautri ir nesaugi“, – sako kūrėja.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

„Labai tikiuosi, kad publika tai įvertins. Mano klausytojo paveikslas – atskira ir įdomi tema, bet manau, kad tai žmonės, kuriems rūpi surasti savo kelią, laikytis jo, niekada nepasiduoti, kelti klausimus bei ieškoti į juos atsakymų. Tikiu, kad kad šis albumas atras savo klausytoją, o gyvi koncertai spalį tik sustiprins tą jausmą ir įspūdį“, – priduria režisieriaus ir aktoriaus Vido Bareiko mūza Jurga.

Į Jurgos koncertų turo autobusą taip pat lips labai kūrybinga ir reikli komanda. Jau žinoma, kad Jurgą šiame albumo pristatymo ture lydės garso režisierius ir prodiuseris Aurelijus Sirgėdas, instrumentalistas Aurimas Driukas bei būgnininkas Adas Gecevičius.

Jurga drąsiai teigia, kad šįkart nebus nieko nereikalingo ir netikro – tik naujos muzikos, vaizdo ir teigiamų įspūdžių sintezė. Patį kompaktinį diską, beje, visi norintys galės įsigyti koncertų metu.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai