Jurga Šeduikytė nusprendė palaikyti Lietuvos atlikėjus: koncertuos tuščioje bažnyčioje

Jurga Šeduikytė ruošiasi koncertui/V. Stckevičiaus nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-03-15 17:48
Jurga ir jos grupė jau susirinko Šv. Kotrynos bažnyčioje, kur ruošiasi ypatingam šio vakaro pasirodymui. Specialus Jurgos koncertas „Nebijok“ įvyks šiandien, 19 valandą, visiškai tuščioje sostinės bažnyčioje ir bus nemokamai transliuojamas „YouTube“ platformoje.

Specialų Jurgos koncertą „Nebijok“ iš Šv. Kotrynos bažnyčios kviečiame žiūrėti ČIA. 

Mintis surengti palaikymo koncertą, skirtą visiems muzikantams ir klausytojams, sunerimusiems dėl dabartinės situacijos ir savo sveikatos, dainininkei kilo po to, kai Lietuvoje dėl koronaviruso prevencijos buvo uždrausti visi renginiai.

„Labai noriu dainuodama pasidalinti tikėjimu, kad viską atlaikysim ir viską kartu išspręsim. Žinoma, šiek tiek bijau ir pati, nes nemėgstu nežinios, bet kartu džiaugiuosi tvyrančiu bendrumo jausmu ir įsiklausymu į vienas kitą – to dabar labiausiai reikia“, – „Nebijok“ vakaro idėją pristatė Jurga.

Jurga Šeduikytė/ Ryčio Šeškaičio nuotr.
Jurga Šeduikytė/ Ryčio Šeškaičio nuotr.

„Šiandien tiesiogiai transliuosime palaikymo koncertą, tikėdami, kad muzika pasklis su ramybės, motyvacijos ir šilumos banga ten, kur yra labiausiai reikalinga. Esam laimingi dalindamiesi tuo, kas yra mūsų didžiausios vertybės – muzika, tikėjimu ir viltimi.“

Specialus koncertas „Nebijok“, simboliškai pavadintas pagal vieną žymiausių dainininkės hitų, bus transliuojamas internetu šįvakar, nuo 19 val. Jurgos  „YouTube“ kanale ir dainininkės paskyroje socialiniame tinkle „Facebook“. Dainininkė pakvietė visus dalytis šios transliacijos nuoroda kuo plačiau ir retransliuoti koncertą.

Koncertas organizuojamas visiškai nemokamai, bendraminčiams išreiškus palaikymą šiai pozityviai idėjai, Šv. Kotrynos bažnyčiai Vilniuje padovanojus pasirodymui savo patalpas, o garso, šviesos ir filmavimo paslaugų įmonėms – neatlygintinai suteikus visą reikalingą įrangą. Laikantis koronaviruso prevencijos rekomendacijų, klausytojai į koncertą patekti negalės.

Naujausi straipsniai