Jurga Šeduikytė koncertinį turą pradėjo jausmingu koncertu Vilniaus kongresų rūmuose

Jurgos Šeduikytės koncertas / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-10-15 20:17
Ketvirtadienio vakarą Vilniaus kongresų rūmuose liejosi muzika – būrys dainininkės Jurgos Šeduikytės gerbėjų ir artimųjų čia susirinko pasimėgauti lyrišku koncertu: atlikėja juo pradėjo savo koncertų turą, kurio metu pristatinės naujausią, jau septintąjį studijinį albumą „Giliai vandeny“.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

Koncertas kongresų rūmuose – Jurgos koncertinio turo po Lietuvą startas: dainininkė taip pat pasirodys Klaipėdoje, Šiauliuose, Kaune ir Panevėžyje.
 
„Visada laukiu to koncerto, prieš kurį sugebėčiau tiesiog stipriai susikaupti, bet nebijoti – ta baimė lydi mane nuo pat pirmųjų dienų scenoje. Visaip bandau su šia baime tvarkytis, tai – tikrai įdomus procesas“, – prieš pat pasirodymą Žmonės.lt sakė J.Šeduikytė.

Dešimt muzikos metų

Scenoje dainininkė pasirodė pasipuošusi suknele iki žemės, netarusi nė žodžio ji su žiūrovais iškart sveikinosi dainomis.

„Labai ačiū, kad atėjote į koncertą, tokį svarbų man – jau dešimt metų man, kaip muzikantei, kaip atlikėjai. Dabar žymiai labiau pasitikiu savimi ir tikiu tuo, ką darau. To linkiu ir jums“, – po dviejų kūrinių pasisveikino su klausytojais Jurga.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

Septintas studijinis albumas – daug, mažai, tik pradžia?.. „Kiekvienas albumas – naujas mano gyvenimo etapas. Visų kitų kurdama naują neturiu omenyje, o žmonėms, žiūrint iš šono, galbūt atrodo kitaip – jie lygina, ieško naujovių, gretina su prieš tai buvusiu...“ – svarstė dainininkė.
 
Pasak dainininkės, naujausias studijinis darbas „Giliai vandeny“ atspindi dabartinį atlikėjos gyvenimo etapą, jos šaknis, yra apie meilę kitam, sau ir pasauliui.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

„Kurdama daug gilinausi į žmogų. Supratau, kad niekada nereikia nusigręžti nuo to, kas yra aplinkui, kas yra tavo šaknys, nes ten slypi daugybė tavo atsakymų. Na, ir, žinoma, meilė – ta varomoji jėga, jos paieškos, kūryba, išlaikymas...“ – tokias temas klausytojai galės pajusti Jurgos dainose.
 
Kartu su dainininke koncertuose pasirodys kūrybinga ir reikli komanda: albumo pristatymo ture lydės garso režisierius ir prodiuseris Aurelijus Sirgėdas, instrumentalistas Aurimas Driukas bei būgnininkas Adas Gecevičius.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai