Jurga Lago - sidabrinių damų klube: už amžiną jaunystę nekovos!

Jurga Lago / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-01-28 14:24
„Šiandien pirmą kartą gyvenime (pirmi 17 gyvenimo metų nesiskaito) esu natūralios plaukų spalvos. Grįžtu į Lietuvos pilkųjų pelių klubą, o sakiau, kad visada būsiu princese... Nebus kovos už amžiną jaunystę!“ – drąsiai socialiniame tinkle pareiškė juvelyrė, rašytoja Jurga Lago (41).

Savo mintį ji iliustravo nuotrauką, kurioje ji – jau nebe šviesiais, o žilais plaukais.

Moterys plaukų spalvą keičia tuomet, kai ir gyvenime, širdyje vyksta pokyčiai, siaučia audros. Tačiau ne šios priežastys paakino Jurgą laukti tris mėnesius, kol ataugs savos spalvos plaukai.

„Aš mėgstu pokyčius ir esu labai aktyvi. Kadangi žiema, vaikams vyksta pamokos, negali keliauti, r reikia anksti keltis, tai nors koks pokytis džiugina“, – aiškino moteris.

GK_lago20160806_01
GK_lago20160806_01

Žinoma menininkė mėgsta natūralumą, stengiasi „nevartoti be reikalo“ ir nepirkti visokio šlamšto gyvenime, todėl tiesiog natūralu, kad gyvenimas atvedė iki natūralios plaukų spalvos.

Be to, man yra tiesiog kančia nusėdėti dvi-tris valandas kas mėnesį kirpyklose, kol mane perdažo. Man gražūs visi moters amžiaus tarpsniai, graži jos jaunystė, branda ir graži senatvė. Nekalbėsiu banalybių apie gražų vidų, ką jau čia... Be to, ko gero, nestosiu į kovą už amžiną jaunystę. Man atgrasus jaunystės kultas mūsų visuomenėse.

Man atgrasus jaunystės kultas mūsų visuomenėse.

Ir kad ir ką bedarytum, pastangos visada yra matomos – atrodai vis tiek tokio maždaug amžiaus, kokio esi, tik „pasistengusi“, o kartais ir „persistengusi“. Gražus yra sveikas kūnas ir gera nuotaika, – įsitikinusi J.Lago. -Chroniška jaunystė liudija nesveikatą, kaip ir visos chroniškos, sunkiai pagydomos ligos. Ne apie žmones aš čia, apie mūsų norą matyti amžiną nesikeičiantį moters grožį”.

Kaip reagavo vyras Linas Lago, poros sūnūs – paaugliai Nojus ir Lukas?

“Mano vyras yra pripratęs prie visokių iššūkių, be to, mes abu esame menininkai. Jam patiko. Sūnums irgi. Vyresnysis sakė, kad aš pankė, jaunesnysis – kad ežiukas”, – smagiai pasakojo Jurga.

Gal ir daugiau moterų norėtų grįžti prie savo natūralios plaukų spalvos, tačiau atsiauginimo periodas ilgas ir kankinantis. Jurgai tai užtruko tris mėnesius – jai atrodo labai ilgai, nes yra nekantri.

“Kirpyklose, einant kirptis, visuomet sulaukdavau pasiūlymų padažyti, tačiau sakiau, kad man patinka va ši sidabro spalva”, – pasakojo Jurga, kurios norą įgyvendino meistrė Jurgita Medišauskaitė.

Moterys skundžiasi, kad su metais plaukai darosi šiurkštesni, kietesni, sunkiau tvarkomi, ypač žili. Tačiau Jurga atkreipė dėmesnį, kad kai nustojo plaukus alinti sintetiniais dažais, jie pasikeitė – tapo žvilgantys ir tiesiog sveikesni. Ji naudoja “Keune” kompanijos plaukų priežiūros produktus – yra patenkinta.

Dėl naujos – savosios – plaukų spalvos teko pakeisti ir kosmetinės turinį, dabar joje spalvos – šiek tiek ryškesnės.

Sidabro neslepiančios žinomos moterys

Savo žilumo ilgai neslėpė aktorė Virginija Kochanskytė, žavėjusi ilgais sidabriniais plaukais. Spalvą ji pakeitė tik pastaraisiais metais.

Ramiai su žilų plaukų aureole jaučiasi kita aktorė – Rimantė Valiukaitė.

Amerikiečių modelis Carmen Dell'Orefice žavinga žilų plaukų šviesa ne kartą nutvieskė žurnalo “Vogue” viršelį. 85 metų modelis iki šiol pageidaujamas garsių kompanijų reklamose – nuo “Rolex” iki “Missoni”.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai