Jurga Lago apie naują papuošalų kolekciją: „Būtų nusikaltimas, jei aš kurdama pamirščiau paukščius“

Jurga Lago su vyru Lino / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Nors Lietuvoje kalendorinis pavasaris dar nekvepia tikru pavasariu, paukščiams tai nė motais. Antradienį Pasaulinę paukščių dieną paminėti savo nauja kolekcija nusprendė ir viena žinomiausių prabangių papuošalų kūrėjų Jurga Lago. Ji, kaip ir dera, pristatė paukščių, o jei tiksliau – vieversių, įkvėptą kolekciją.

„Mano paukštis yra ne šiaip sau paukštis – ne gulbė ar erelis. Jis nėra toks stiprus, o labiau linksmas, norintis skristi vieversėlis“, – savo inspiracijos šaltinį apibūdino Jurga.

Vieversių įkvėpta Jurgos Lago papuošalų kolekcija sudomino ir garsias moteris (42 nuotr.)
+36

Papuošalų dizainerė patikino, kad prieš du pavasarius ši geniali mintis, paminėti Paukščių dieną, kilo jos draugei Ilmai Cikanaiei. Mat salono „Yurga“ šeimininkė, savo prekės ženklu laiko paukščiuką, logotipe tupintį ant „R“ raidės.

„Tai jau yra antri metai, kuomet pavasarį aš pristatau paukščių įkvėptą kolekciją ir tokiu būdu paminiu Paukščių dieną. Mes jos tiesiog negalime neminėti, tai būtų nuodėmė. Tai yra mano labai geros draugės Ilmos idėja. Ji man kartą pasakė: „Kaip tu drįsti nešvęsti paukščių dienos. Ir aš iš tiesų pagalvojau, Dieve, kaip aš drįstu“, – juokėsi J.Lago.

Jurga Lago ir Renata Mikailionytė / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Kalbėdama apie naujausią kolekciją papuošalų dizainerė patikino, kad tai yra viena prabangiausių ir kokybiškiausių jos sukurtų kolekcijų.

„Rudenį mes pristatome rimtą kolekciją, o pavasarį – paukščius. Šį pavasarį pirmą kartą visi paukščiai yra iš 18 karatų aukso. Visi modeliai yra, sakykime, puikios kokybės. Šįmet kaip tik tai ir stengiuosi akcentuoti, o ne ką nors kitą. Noriu, kad žmonės pamatytų, jog lietuviai gali padaryti kokybišką produkciją, ir nesame visi, grubiai tariant, nuo žagrės“, – pabrėžė dizainerė.

Šioje kolekcijoje keičiasi netgi paukščiuko forma. Ji minkštėja, dabar jau nebe tokia griežta. Įgauna skrydžiui patogų pagreitį. Ši kolekcija, manau, ne tik  graži, bet net ir profesionalams turėtų būti įdomi – kaip įstatyti akmenis, Lietuvoje beveik visai nenaudojama deimantuotės technika, dviejų skirtingų metalų samplaika viename kūrinyje ir panašiai“, – J.Lago detalizavo savo sukurtų šedevrų stilistiką.

Jurga Lago ir Renata Mikailionytė / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Naujoje Jurgos kolekcijoje paukščiai sužiba įvairiuose papuošaluose – nuo mamai ir dukrai skirto pakabuko su „iš lizdo mergaitei užaugus išskrendančiu paukščiuku“ iki visai naujos praktikos – sužadėtuvių žiedai su paukščiais. „Sužadėtinės žiedas – visiškai naujas papuošalas. Vyras juo tarsi nori pasakyti: „Tu mano ypatingas ir vienintelis grūdelis.“ Paukščiukas tupi kiaušinio formos ovale, kuris būtent ir simbolizuoja šeimą“, – portalui Žmonės.lt pasakojo papuošalų autorė.

Skaitykite daugiau