Jurga Baltrukonytė išmėgino liaudies mediciną: „Taip, tik durnas bandytų“

Jurga Baltrukonytė / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-07-17 10:14
Žurnalo „HAPPY365“ redaktorė Jurga Baltrukonytė – nenustygstanti vietoje moteris. Deja, kaip ir kiekvienam, taip ir jai kartais dieną grasina sugadinti netikėti sveikatos sutrikimai. Tiesa, moteris nepasimetė ir išbandė liaudišką būdą gydyti akį erzinusį miežį.

„Tikiuosi, žmonės nesijuoks. Pati išbandžiau tik iš desperacijos,“ – Žmonės.lt teigė Jurga. Moteris patvirtino, kad būdas – tikrai veiksmingas.

„Šita nuotrauka nėra kiaušinių reklama. Aš jų nevalgau nuo vaikystės. Tai iliustracija vienam gandui, kurį šiandien sėkmingai patikrinau.

Šiaip neturiu laiko gandams tikrinti, bet situacija buvo nevaldoma.

Ryte mane pamačiusi Paula ėmė rėkti, kad išsidūriau akį. „Ir kaip tu, mama, sugebėjai tą padaryti lovoje, kur vien pagalvės!?“

Akis atrodė siaubinga, raudona ir užtinusi, ji net neatsimerkė. Bet tai buvo paprasčiausias miežis. Būčiau su tuo prakeiktu miežiu kuo gražiausiai susigyvenusi, bet ryte, už valandos, laukė du svarbūs susitikimai.

Sėdau prie interneto ir radau greičiausią siūlomą būdą atsikratyti miežio. Taip, jis skambėjo kaip nesąmonė. Taip, tik durnas bandytų.

Bet o ką daryti.

Aš pabandžiau.

Ir tik todėl, kad šią lietingą vasarą galbūt bus jūsų vestuvės, jubiliejus ar išleistuvės, ir galbūt pabusite ryte su tokia pačia akimi, rašau receptą. Jis suveikė (tinka, kol miežis netrūkęs).

Išverdamas kietai kiaušinis ir be lukšto dar labai šiltas prispaudžiamas prie akies. Po dešimties minučių miežis sumažėjo apie 70 proc., akis atsimerkė, o susitikime niekas jokio miežio net nepastebėjo.

Ok, nemeluosiu. Viena moteris paklausė, ar įkando uodas.“ – „Facebook“ socialiniame tinkle rašė moteris.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai