Jurga Anusauskienė apie pratybas kariuomenėje: „Seniai nebuvau taip išsunkta“

Jurga Anusauskienė / Andriaus Lygnugario nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-10-27 12:25
Fotografė ir renginių organizatorė Jurga Anusauskienė kartu su kitais vienuolika žymių Lietuvos žmonių ryžosi savo įprastinį gyvenimą dviems savaitėms iškeisti į karines pratybas ir tapo televizijos projekto „Tikri vyrai“ dalimi.

Tiesa, vos pradėjusi savo gyvenimą Rukloje, žinoma moteris pabrėžė nė neketinusi atsisakyti kai kurių savo kasdienių ritualų, o ypač – kariuomenėje draudžiamo makiažo.

„Galim pamesti galvas ir kelnes, bet tik ne gerą nuotaiką“, – tokiais žodžiais moteris pradėjo finalinę projekto užduotį, kurios metu vadai jai skyrė antras pagal svarbą – vyriausios šaulės – pareigas. Tiesa, gavusi šią poziciją, pasimetė net ir viso projekto metu entuziazmu tryškusi moteris.

Andriaus Lygnugario nuotr.
Andriaus Lygnugario nuotr.

 

„Kai paskelbė mane, pradėjo viskas galvytėj greitai greitai greitai judėti, kilo tokia vietinė panika. Tiesiog toks jausmas, kad viską pamiršai, nieko neatsimeni, nieko nemoki, ir toks blaškymasis – gal tiesiog pasakyti, kad negali?“ – pasimetimo neslėpė J.Anusauskienė.

TAIP PAT SKAITYKITE: Prie kariuomenės prisijungusi Jurga Anusauskienė nesutiko atsisakyti makiažo procedūrų

Nors žymi moteris ir apsiėmė atlikti jai pavestas atsakingas pareigas, tačiau sudėtingose pratybose jai nedaug padėjo net ir sportinė patirtis. „Nors jau ir turiu patirties automobilių sporte, bet taip gerai seniai jau nebuvau išsunkta“, – kalbėjo J.Anusauskienė. „Vėliau mus dar geriau „padarė“ – staiga, netikėtai, manau, gal tai buvo mūsų priešo strategija“, - tokiais įspūdžiais dalijosi moteris. Tiesa, tai sakydama ji omenyje turėjo projekto dalyvius netikėtai užklupusį lietų su kruša, kuris ypač apsunkimo užduoties vykdymą.

Andriaus Lygnugario nuotr.
Andriaus Lygnugario nuotr.
Andriaus Lygnugario nuotr.
Andriaus Lygnugario nuotr.

Tuo tarpu būrio vadu paskirtas atlikėjas Deivis Norvilas viso projekto metu neslėpė susierzinimo dėl įvairių J.Anusauskienės išsišokimų. Ar jiems pavyks dirbti kartu? Visi atsakymai ir išgyvenimo kariuomenėje drama antradienį per LRT!.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai