Žinomi žmonės – apie filmą „Traukinio apiplėšimas, kurį įvykdė Saulius ir Paulius“

Gabrielė Martirosianaitė, Tadas Juodsnukis su Aiste Jonykaite, Jurga Anusauskienė ir Gidonas Šapiro-Bilas su gyvenimo drauge Dovile / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Romantine nuotykių komedija pristatomas filmas „Traukinio apiplėšimas, kurį įvykdė Saulius ir Paulius“ jau juo šiandien rodomas visuose Lietuvos kino teatruose. Pirmieji šį filmą matė šventinės premjeros žiūrovai, tarp kurių buvo ir visiems žinomų žmonių. Jie pasidalino savo įspūdžiais.

Gidonas Šapiro-Bilas: „Įspūdžiai patys geriausi. Tai šiltas, geras, smagus filmas. Su gausybe linksmų scenų. Po pusantros valandos net gaila buvo, kad baigėsi, nors aš šiaip nemėgstu ilgų filmų.

Labai patiko, kad veiksmui pasirinktas provincijos miestelis, o ne Vilniaus žiburiai ar Klaipėdos uosto vaizdai. Anykščiai suteikia filmui lietuviško autentiškumo. Puiki aktorių vaidyba. Patiko, kad filme aktoriai nesikeikia ir nėra kalbama apie antrą galą.

Tai šeimyniškas filmas. Manau, nors jo amžiaus cenzas N-13, tėvai drąsiai gali vestis ir jaunesnius vaikus“.

Gidonas Šapiro-Bilas su gyvenimo drauge Dovile / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Jurga Anusauskienė: „Iš kino salės išėjau su geriausiu jausmu. Šiame filme  – labai skanus, juokingas humoras. Mano sūnus, kuriam 12 metų, kvatojo pilna burna. Manau, į šį filmą tėvai turi atsivesti vaikus ir parodyti, kad humoras gali būti kitoks, ne tik kaip Byvio ir Tešlagalvio. Tokį gyvenimišką, subtilų humorą sunkiau perteikti, nei vulgarų. Režisieriams tai puikiai pavyko. Taip pat puikiai parinkti aktoriai, vietovės“.

Gidonas Šapiro-Bilas su gyvenimo drauge Dovile / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Jurga Klimaitė-Riebling: „Patiko, patiko, patiko! Režisieriai Ričardas Marcinkus ir Simonas Aškelavičius – labai sėkmingas duetas. Kaip ir Giedrius Savickas ir Marius Repšys – pasiteisino 100 proc. Atvirai sakant, eidama į premjerą pasilikau sau galimybę nevažiuoti po filmo į dūzges, kad nereikėtų meluoti režisieriams, esą jų darbas „visai nieko“ ir kad „Lietuva labai graži“. Bet atsitiko priešingai: filmas stipriai nudžiugino. Iš tų, kuriuos žiūrėdamas epizoduose įsikikeni „kokia nesąmonė!..“. Ir ta „nesąmonė“ tau nuoširdžiai patinka. Ir tu nuoširdžiai juokiesi. Žodžiu, pusantros valandos neskausmingo, smagaus laiko. Labai rekomenduoju“.

Gidonas Šapiro-Bilas su gyvenimo drauge Dovile / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Gabrielė Martirosianaitė: „Prisipažinsiu, labai laukiau šio filmo! Jis turi viską, ko reikia geram filmui – istoriją, vaizdą ir jausmą. Jis iššaukia šviesias ir teigiamas emocijas! O ir vaidina jame mano mėgstamiausi aktoriai – Giedrius Savickas, Rimantė Valiukaitė, Ramūnas Cicėnas, Eglė Gabrėnaitė!  Rekomenduoju šį filmą veiksmo ir humoro mėgėjams, o režisieriams linkiu įkvėpimo kuriant antrąją dalį. Slapčia tikiuosi, kad ji bus“.

Gidonas Šapiro-Bilas su gyvenimo drauge Dovile / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Tadas Juodsnukis: „Linksmas, nuotaikingas filmas, puikiai tinkantis užsimiršti ir atitrūkti nuo gyvenimiškos rutinos, kasdieniškų rūpesčių, juokingas“.

Filmo „Traukinio apiplėšimas, kurį įvykdė Saulius ir Paulius“ premjeros svečiai (70 nuotr.)
+64
Skaitykite daugiau