Jūratė ir Neringa Skrudupaitės sukvietė svečius į Prancūzija kvepiantį vasarvidžio nakties sapną

Jūratė ir Neringa Skrudupaitės / Gretos Skaraitienės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-07-02 18:37
„Aš neišduosiu savo meilės Prancūzijai, tai yra šalis, kurią myliu ir mylėsiu, tačiau supratau ir tai, kad meilę galima dalinti dviem šalims – Balio sala visiškai mane pakerėjo“, – sako elegantiškoji vilnietė verslininkė Jūratė Skrudupaitė. Ji kartu su seserimi, žurnaliste Neringa Skrudupaite, sukvietė svečius į Prancūzija kvepiantį vakarėlį.

Vasarvidžio nakties sapnas – taip Jūratė pavadino vakarą, kuriame susimaišė Prancūzijos kvapai ir spalvos. Svečiams ji pristatė naują kvapų ir gurmaniškų dovanų salono „Provincialė“, kuriame šeimininkauja jau 15 metų, vietą.

Prie plačiai atvertų durų, kurias papuošė floristas Antanas Mažonas, trečiadienio vakarą mielai fotografavosi TV laidų vedėja Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė su vaikais Barbora ir Aleksandru, Asta Meschino, Tatjana Lavrinovič, mados tinklaraštininkė Simona Burbaitė, stilistė Austėja Jablonskytė su vyru, architektu Justinu Žaliu, Lina Kučinskienė, fotografas Gediminas Žilinskas, komunikacijos specialistės Indrė Trakimaitė-Šeškuvienė, Rasa Jakilaitienė su dukra Barbora, į vakarėlį atvyko kvapų kūrėjas Aistis Mickevičius.

Prancūziško vakarėlio akimirkos:

Naujausi straipsniai