Juozo Statkevičiaus nesutrikdė griūvančių modelių įrašas: „Būti tarp DIOR ir VERSACE – šlovė“

Juozas Statkevičius 2014-aisiais ir jo kolekcijos Maroko tema modeliai / Žmonės.lt fotomontažas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-09-10 10:35
Nuo svaiginančių aukštakulnių ant podiumo griūnančios manekenės – ne naujiena mados pasaulyje. Karts nuo karto vis sudėliojamos tokios akimirkos į vaizdo įrašus, o šie sukasi interneto horizontuose sukeldami kietaširdžiams juoką, o jautresniems – tiesiog užuojautą.

Kas bent kartą ėjo su keliolikos centimetrų aukščio pakulne, puikiai tokius momentus supranta. Eiti podiumu tik iš pirmo žvilgsnio atrodo lengva – keliolikos metrų mados takelis modeliams dažnai prilygsta kilometro atkarpai, nes jaudulio pakanka.

Viename naujausių vaizdo įrašų įdėta ir lietuvių dizainerio Juozo Statkevičiaus 2014 m. demonstruotas kolekcijos akimirka. Marokas – tokia tąsyk buvo tema, drabužiai, atmosfera buvo persunkta sodria egzotiška nata, pabaigoje ant podiumo net buvo išvestas kupranugaris.

Pasirodymo metu manekenė neišlaikė ir nugriuvo. Tai galite pamatyti vaizdo įraše:

Šį vaizdo įrašą jau matė daug dizainerio aplinkos žmonių, o tai, kad jame yra ir akimirka iš lietuvių kūrėjo šou, dėmesį atkreipė stilistė Asta Valentaitė, taip pat ne kartą demonstravusi Juozo rūbus.

Tarp kitko, šiomis dienomis Venecijoje besilankanti Asta buvo pasipuošusi Juozo Statkevičiaus kurtu drabužiu iš jo tautinės kolekcijos.

Kaip į vaizdo įrašą reagavo Juozas Statkevičius?

„Super – ir mes įdėti. Šlovė! Mes įdėti tarp „Dior“ ir „Versace“ – mes tarp geriausių, – entuziastingai reagavo Juozas. – Ir taip žinau, kad pasaulis mus stebi. Mūsų kolekcijos pristatymai nenusileidžia ir net būna geresni už garsių mados namų šou. Pavyzdžiui, „Chanel“ uždėjo keliams apsaugas, kai tai aš jau buvau padaręs anksčiau, kurdamas japoniškosios stilistikos kolekciją. Štai tau ir Lietuvos garsinimas!“.

Kūrėjo nestebina griūvančios manekenės – taip karts nuo karto nutinka ir nieko nepadarysi. O graudžiai komiška akimirka, patekusi tarp kitų garsių mados namų tokių nutikimų – tik įrodymas, kad pasaulį domina kūrėjas iš Lietuvos.

Juozo Statkevičiaus gerbėjai naują kolekciją išvys lapkričio 9 d. Vilniaus „Siemens“ arenoje.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai