Juozo Statkevičiaus kurtas apdaras – aštriausia špaga Kanų grožio mūšyje

2017-05-24_213010
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-05-25 08:11
Elegancija iš didžiosios raidės. Jokio saldumo. Aukšto lygio seksualumas. Seniai matytas rafinuotumas.

Tokiais epitetais buvo sutiktas modelis iš Lietuvos Ditė Antanaitytė Kanų kino festivalio metu surengtame šveicarų juvelyrikos namų „De Grisogono“ surengtame vakare.

Lietuvė – šių namų ambasadorė, kuriai kasmet patikima rengti prabangų juvelyrikos dirbinių kolekcijos pristatymą garsaus festivalio metu ir pasirūpinti susirenkančia pasaulio grietinėle.

Ditė – viena svarbiausių dizainerio Juozo Statkevičiaus manekenių. Būtent ši nesaldaus grožio mergina dažnai baigdavo jo kolekcijos pristatymą, demonstruodama pagrindinę suknelę. Žinoma, kad svarbiai šventei Kanuose ji rūbo ieškojo pas savo bičiulį.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

„Jokių tiulių, jokios saldybės – tas modelis, kad ir dvejų metų senumo, bet šiuolaikiškai atrodantis. Negana to, kad Ditė buvo euforijoje, sulaukiau daug pagyrimų iš įvairiausių pasaulio kampelių. Ditė pasirodė vakarėlyje – ir nukovė visus savo išvaizda. Ką gi, eilinį kartą pasitvirtina, kad geras kostiumas, suknelė laimi bet kokį mūšį. Ditės ansamblis buvo lyg aštriausia špaga Kanų grožio mūšyje“, – džiaugėsi Juozas Statkevičius.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Apdaras – tikras aukštosios mados meistrystės pavyzdys. Sijonas kurtas pasitelkiant sudėtingo spyruoklinio kirpimo techniką. Jis pagražintas subtiliai tviskančiaiss miniatiūriniais vamzdeliais.

„Tai dar XIII amžiaus puošmenos, labai brangios, bet pirkau nors nedaug – labai jų troškau. Tokių pirko ir dizaineris Jeanas Paulis Gaultier – toje pačioje parduotuvėje. Tiems vamzdeliams pritvirtini reikalingos specialios plauko plonumo adatos – radau jų Maskvos restauravimo centre“, – pasakojo apie savo kūrinį dizaineris.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Šį kartą jis negalėjo vykti į Kanus. Lietuvio kurtomis suknelėmis prieš kelerius metus buvo papuošti modeliai, pristatantys „De Grisogono“ papuošalus. Juozo kūriniais gėrėjosi aktorė Sharon Stone.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Kitas Ditės Antanaitytė apdaras – garsioji voratinklį primenanti Juozo Statkevičiaus suknelė. Nuo jos, kaip juokavo kūrėjas, prasidėjo didžioji megztų suknelių era – kopijavo kas tik netingėjo. Ditė šį apdarą pasirinko gegužės 25 d. surengtam "amfAR Gala" labdaringam pokyliui. Ši suknelė buvo kritusi į akį Islandijos dainininkei Bjork – filmavosi su lietuvių kūrėjo apdaru savo vaizdo klipe.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai