Juozo Statkevičiaus kolekcijos svečiai rinkosi pro rakto skylutę pažvelgti į „Slaptą JS gyvenimą“

Indrė ir Jogaila Morkūnai, Svetlana Griaznova, Alfas Ivanauskas ir Agnė Jagelavičiūtė, Simona Paciukonytė ir Valdas Petreikis / Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-12-02 20:44
Trečiadienio vakarą į Vilniaus „Siemens“ areną skubėjo išsipuošę mados mylėtojai. Čia vyko bene didžiausias metų mados renginys – garsiausias Lietuvos dizaineris Juozas Statkevičius pristatė savo naują, 2016 metų pavasariui ir vasarai skirtą kolekciją „Slaptas JS gyvenimas“.

Tiesa, kolekciją šiemet buvo galima išvysti du kartus. Pirmasis teatrališkas, spektaklį primenantis pristatymas buvo surengtas keliomis valandomis anksčiau, o VIP svečiai gavo kvietimus į vėlyvesnį šou, kuris prasidėjo kiek po pusės dešimtos vakaro.

Kasmet organizuojamas grandiozinis šou dizainerio kūrybos istorijoje – jau aštuntasis. 

Kaskart į J.Statkevičiaus rengiamus kolekcijų pristatymus susirenka ne tik mados žinovai, bet ir stiliumi bei naujausiomis tendencijomis besidominčios garsenybės.

Ne išimtis ir „Slaptas JS gyvenimas“ pristatymas. Tarp vakaro svečių buvo galima sutikti daugybę verslo, politikos, kultūros, pramogų pasaulio atstovų. Pasveikinti dizainerio atvyko būrys žvaigždžių.

Kolekcijos svečiai  nuotraukų galerijoje:

Renginyje apsilankė ir supermodelis Svetlana Griaznova. Elegantiškai pasipuošusi manekenė – J.Statkevičiaus bičiulė ir jo kūrybos gerbėja.

„Džiaugiuosi viskuo, ką matau. Juozo mada stilinga, tačiau visada šokiruoja. Kolekcija vadinasi „Slaptas JS gyvenimas“, gyvenimas pro rakto skylutę. Tikiuosi net ir mane nustebins tai, ką pamatysiu“, – dar prieš prasidedant šou linksmai kalbėjo Svetlana.

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

Intriguojančio šou su nekantrumu laukė ir viena turtingiausių Lietuvos moterų, J.Statkevičiaus kūrybos mecenatė Jolanta Blažytė-Uspaskich.

„Juozas gyvena tam, kad stebintų. Tiek savo klientes, tiek žiūrovus. Geriausia nieko nesitikėti, tačiau tikiu, kad siurprizų netrūks“, – tikėjosi ponia Jolanta.

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

Kaip ir ankstesnius J.Statkevičiaus mados pristatymus, „Slaptą JS gyvenimą“ režisavo garsus teatro režisierius Gintaras Varnas, o podiumu žingsniavo geriausi Lietuvos modeliai bei iš užsienio atvykę, mados pasaulyje žinomi Juozo kūrybos gerbėjai.   

Pasak dizainerio, naujausios kolekcijos idėja gimė „po vieno pasisėdėjimo su rašytoja Kristina Sabaliauskaite“. „Pažiūrėkime pro rakto skylutę, – tąsyk nusprendėme“, – sakė J.Statkevičius.

Dar prieš prasidedant šou menininkas intrigavo ir perspėjo jaunesnius savo gerbėjus, jog šis jo pasirodymas bus skirtas tik suaugusiems: scenoje bus rūkoma, netrūks erotinių scenų.

TAIP PAT SKAITYKITE: Juozas Statkevičius pristatė 2016 m. pavasario-vasaros kolekciją: sveiki atvykę į nuodėmių miestą!

 
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai