Juozo Statkevičiaus įvaizdis „Kino pavasario“ uždaryme: ūsiukai ir Michealo Jacksono kelnės

Dalia Ibelhauptaitė, Juozas Statkevičius ir Vida Ramaškienė / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Ketvirtadienio vakarą nacionalinėje filharmonijoje Vilniuje vyko 19-ojo tarptautinio festivalio „Kino pavasaris“ uždarymo ceremonija. Jos nepraleido ir dizaineris Juozas Statkevičius, į šventę atvykęs drauge su režisiere Dalia Ibelhauptaite. Filharmonijos koridoriuose J.Statkevičius pademonstravo savo naują įvaizdį – pakeistą šukuoseną ir ūsiukus.

Iškilmingas 19-ojo „Kino pavasario“ uždarymas (137 nuotr.)
+131

Dizaineris Juozas Statkevičius į uždarymo ceremoniją atvyko pakeitęs įvaizdį – plaukai sušukuoti atgal retro stiliumi ir paslėpti po kepure, veidą puošė ūsiukai. Svečius jis nustebino ir pasirinktais drabužiais: vilkėjo juodas trumpas kelnes, vos siekusias dizainerio kulkšnis, kareiviško stiliaus megztuką ir odinį švarką.

Nuogas kojas dizaineris pridengė baltomis kojinėmis – jų ir trumpų juodų kelnių derinys priminė dainininko Michaelo Jacksono stilių. Dizaineris avėjo, žinoma, sportbačius: juk šį sezoną tai – paskutinis mados klyksmas.

Dalia Ibelhauptaitė ir Juozas Statkevičius / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Bendraudamas su Žmonės.lt J.Statkevičius atskleidė, kad nors ir yra festivalio „Kino pavasaris“ gerbėjas, šįmet spėjo pažiūrėti vos tris filmus – vis per tą darbų gausybę atsipalaiduoti ir kinu pasimėgauti nesuspėjo. „Visąlaik dirbau... Tačiau kadangi festivalio programa – tokia plati, manau, ją reikia suprasti kaip gaires – atsirinkti, kas patinka. Galų gale, tikrai yra tokių, kurie išvis nieko nepažiūrėjo, tad nieko čia baisaus“, – save guodė dizaineris.

Paklaustas, ko palinkėtų jau kitąmet 20-metį švenčiančiam „Kino pavasario“ festivaliui, J.Statkevičius linkėjo paties geriausio: „Palinkėčiau ne 20, o šimto metų sulaukti. Norėčiau, kad tai taptų itin didelis festivalis, į kurį suvažiuotų žymiausi režisieriai, aktoriai. Tačiau viskas ateis su laiku.“

Skaitykite daugiau