Juozo Statkevičiaus išpuošta „ŠarkA“ konkurso „Mis Lietuva“ finale nustebins gerbėjus

„ŠarkA“: Ieva Stasiulevičiūtė, Tomas Legenzovas ir Gintarė Valaitytė / Eglės Pinikienės nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Jau šį sekmadienį bus išrinkta 2014-ųjų Mis Lietuva. Konkurso finalui intensyviai ruošiasi ne tik konkurso dalyvės, bet ir projektas „ŠarkA“, specialiai šiam konkursui ruošiantis išskirtinį pasirodymą.

Gintarė Valaitytė ir Ieva Stasiulevičiūtė / Eglės Pinikienės nuotr.

Projektas „ŠarkA“ – Gintarė Valaitytė, Ieva Stasiulevičiūtė ir Tomas Legenzovas – atliks radijo stočių topus užkariavusį kūrinį „Ar tu norėtum“, prie kurio populiarumo prisidėjo netradicinis vieno dublio klipas, kurį trijulė pristatė dar vasarą.

„Šį kartą savo dainą klausytojui pristatysime su nauja jėga“, – nekantravo Tomas. Specialiai šiam renginiui projekto „ŠarkA“ įvaizdį padeda kurti Juozo Statkevičiaus mados namai.

„Esame Juozo Statkevičiaus darbų gerbėjai, tiek ant podiumo, tiek teatro scenoje, todėl džiaugiamės ir didžiuojamės galėdami jo kurtą kostiumą parodyti ir lietuviškojoje popscenoje“, – pasakoja Ieva.

„Grožio konkursai garsėja standartais, o mes manome, kad grožis – subjektyvi sąvoka. Todėl labai džiaugiamės galėdami dirbti su Juozu Statkevičiumi ir su nekantrumu laukiame jo naujausios kolekcijos – lapkričio 13 dieną“, – džiaugėsi Gintarė.

„ŠarkA“ pasirodymą ir naują įvaizdį galėsite pamatyti „Mis Lietuva“ konkurso tiesioginės transliacijos metu, šį sekmadienį 19 val. per „Lietuvos ryto televiziją“.

Gintarė Valaitytė ir Ieva Stasiulevičiūtė / Eglės Pinikienės nuotr.
Skaitykite daugiau