Juozas Statkevičius teigia nesulaukęs kvietimo į „Auksinių scenos kryžių“ apdovanojimus, organizatoriai tvirtina kitaip

Juozas Statkevičius / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-03-28 12:10
Antradienio vakarą dizaineris Juozas Statkevičius nepasirodė „Auksinių scenos kryžių“ apdovanojimuose ir neatsiėmė prizo kaip geriausias kostiumų dailininkas. Nors J.Statkevičius tikino nesulaukęs kvietimo į apdovanojimus, renginio organizatoriai teigia priešingai.

„Su teatro diena. Žinau, kad ne visiems tai rūpi, bet man tai svarbu ir net labai, nes tai sunkus ir nedėkingas darbas. Šiandien antrus metus iš eilės gavau scenos kryžių už geriausius kostiumus. Tik nebuvau šventėje, nes niekas jokio pakvietimo nedavė. Nesvarbu. Gera žinoti, kad esu geriausias. Juk savam krašte sunku tai įrodyti! Ačiū visiems bendradarbiams“, – socialiniame tinkle „Facebook“ antradienio vakarą rašė dizaineris, šiuo metu besiruošiantis operos „Manon Lesko“ premjerai.

„Auksinis scenos kryžius“ J.Statkevičiui buvo skirtas už kostiumus spektakliams „Liučija di Lamermur“ (Kauno valstybinis muzikinis teatras) ir „Oneginas“ („bohemiečiai“, Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras).

Renginio organizatorių atstovė Greta Babarskaitė teigė, kad Teatro dieną rengiami apdovanojimai buvo organizuojami kaip įprastai. Pasak atstovės, popierinis kvietimas J.Statkevičiui įteiktas nebuvo, nes su visais apdovanojimų nominantais yra asmeniškai tariamasi telefonu.

„Juozas buvo nominantas, nugalėtojas ir su juo dalyvavimas renginyje telefonu buvo derinamas ilgai ir kelis kartus. Sunku paaiškinti, kodėl dizaineris atsisakė dalyvauti: gal jautė įtampą prieš spektaklį (operą „Manon Lesko“ – red. past.) ar šiaip turėjo kokių nors problemų. Mes tokį dizainerio pasisakymą vertiname tolerantiškai. Su nominantais visada tariamės telefonu, nes juos reikia ir pasitikti, ir garbingai pasodinti. Iš mūsų pusės renginio organizacija buvo vykdoma kaip įprastai“, – Žmonės.lt sakė G.Babarskaitė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai