Juozas Statkevičius ruošiasi naujos kolekcijos pristatymui: bilietą galima įsigyti vos už 10 eurų

Juozas Statkevičius / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-09-19 12:36
Dizaineris Juozas Statkevičius gerbėjams ruošia dar vieną mados fiestą – žiemą bus pristatyta naujausia 2016-ųjų pavasario-vasaros kolekcija.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Naujausios J.Statkevičiaus kolekcijos, paslaptingu pavadinimu „Slaptas JS gyvenimas“, pristatymas vyks gruodžio 2 dieną Vilniaus „Siemens“ arenoje.

Pavadinimas „Slaptas JS gyvenimas“ kelia aliuziją į ne vieną žinomo žmogaus biografinę knygą, kaip antai – „Slaptas Salvadoro Dali gyvenimas“, „Slaptasis Marilyn Monroe gyvenimas“.

Galbūt tai J.Statkevičiaus užuomina, kad naujosios kolekcijos pristatyme turėsime galimybę tarsi žvilgtelėti pro rakto skylutę?

#fashion #nauja #kolekcija #slaptas #js #gyvenimas #siemens #arena #gruodzio #antra

A photo posted by Juozas Statkevicius Official (@juozasstat_official) on

Į mados fiestą bilietus įsigyti galima jau dabar, jų kainos prasideda nuo 10 eurų, o štai už VIP vietą teks pakloti 145 eurus.

Pats J.Statkevičius socialiniame tinkle pasidžiaugė, kad šiemet suorganizuota itin daug vietų norintiems išvysti jo naujausią kolekciją, todėl pavyko padaryti bilietų už žemesnę kainą – 10, 13, 15, 20 eurų.

Norintys sėdėti arčiau podiumo jau mokės 25, 35, 50, 95 ar 100 eurų už bilietą.

Žmonės.lt primena, kad praėjusią žiemą taip pat „Siemens“ arenoje vykęs J.Statkevičiaus kolekcijos pristatymas alsavo Maroko dvasia, o renginio metu podiumu ėjo net kupranugaris.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai