Juozas Statkevičius: „Nuo manęs skandalai – kaip nuo žąsies vanduo“

Helen Mirren ir Juozas Statkevičius
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-02-01 19:00
„Jau čia ta amžiaus grupė, kai renkiesi patogumą“, – juokdamasis sako su treningu į „Žinių radijo“ laidą „Penktadienio uoga“ atėjęs dizaineris Juozas Statkevičius, neseniai pristatęs savo mados namų 30-mečio kolekciją.

Juozo teigimu, jeigu mada neparsiduoda – tai „visiškas nonsensas“. O šiuo metu ypač svarbu yra tai, kaip mada pateikiama.

„Gali būti tikrasis, sudėtingesnis, coutour‘as, gali gaudyti, ką nešioja jaunimas ir t.t., bet dabar atėjo kitas dalykas – pateikimo momentas. Pateikimo momentas labai svarbu. Jūs pažiūrėkit, pavyzdžiui, Chanel kostiumėliai – n metų jie beveik nesikeičia, bet nuostabiausi spektakliai to pristatymo ir žmonėms labai įdomu“, – pasakoja jis.

Kalbėdamas apie tai, kad Lietuvoje nėra daug aukštosios mados ar jos prekes siūlančių parduotuvių, jis sako, kad didžiausios ir geriausios parduotuvės Lietuvoje – devėtų drabužių.

„Jūs nesijuokit, pavyzdžiui, pusė televizijos žmonių, kuriems reikia pastoviai kažkokio naujo stiliaus ir įvaizdžio, kadangi reikia staiga ir daug, ir daug, ir daug, pavyzdžiui, kada reikia tik viršutinės dalies – tai jie eina į skuduryną“, – sako dizaineris.

Pokalbis vystėsi ne tik apie madą. Neišvengęs klausimų apie įvairius jį supusius skandalus – nuo „valstiečių“ partijos dalintų tautinių kostiumų, interviu Rusijos televizijai, iki dizainerės Julijos Janus išvadinimo „bulve“, Juozas sako, kad Lietuvoje labai būdinga vieniems kitus „viešai apšikti“.

„Nepastebėjai, kad nuo manęs skandalai – kaip nuo žąsies vanduo?“, – tarsi retoriškai klausė jis, – „Mažiau tų putų, geriau apsikabint ir pasibučiuot“.

Plačiau apie viską – „Žinių radijo“ laidoje „Penktadienio uoga“. 

Naujausi straipsniai