Juozas Statkevičius džiaugiasi: į jo kolekcijos pristatymą atvyks vienas „Chanel“ savininkų

Juozas Statkevičius / Renginio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-11-11 15:33
Dizaineris Juozas Statkevičius nesitveria džiaugsmu: į jo kolekcijos pristatymą atvyks ypač svarbus svečias – vienas iš „Chanel“ mados namų paveldėtojų Davidas Wertheimeris.

Juozo Statkevičiaus džiaugsmas tikrai ne perdėtas, mat Davidas Wertheimeris – labai svarbus mados pasaulyje, „Chanel“ jo šeimai priklauso nuo pat mados namų įkūrimo. Juos prieš daug metų kartu su legendine dizainere Coco Chanel įkūrė Davido Wertheimerio prosenelis Pierre'as Wertheimeris.

„Fantastinis dalykas Lietuvos mados istorijoje! Jis nežiūri kitų šou, o pas mane atvažiuoja! Aš toks laimingas ir dėkingas Andy Khawajai!“ – antradienį džiugias naujienas socialiniame tinkle paskelbė Juozas Statkevičius, neslėpdamas dėkingumo savo mecenatui, iš Libano kilusiam milijardieriui Andy Khawajai.

Neseniai duodamas interviu žurnalui „Žmonės“ Juozas Statkevičius neslėpė, kad svajoja kada nors užimti vyriausiojo dizainerio pareigas pasaulinio garso mados namuose. Gal šis „Chanel“ mados namų savininko apsilankymas Juozo Statkevičiaus šou – dar vienas žingsnelis jo svajonės išsipildymo link?

Dizaineris taip pat džiaugiasi, kad jo kolekcijos pristatyme modeliai puošis papuošalais, kuriuos specialiai Juozui Statkevičiui sukūrė daug metų su Yvesu Saint Laurentu dirbę meistrai, o batelius taip pat specialiai šiam šou sukūrė geras Juozo Statkevičiaus draugas pasaulinio garso avalynės dizaineris Manolo Blahnikas.

Besidžiaugdamas atvyksiančiais garbingais užsienio svečiais, J.Statkevičius socialiniame tinkle paskelbė prašymą fotografams, kurie dirbs jo kolekcijos pristatyme.

Juozo Statkevičiaus prašymas fotografams
Juozo Statkevičiaus prašymas fotografams
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai