Po skandalo prabilęs Juozas Statkevičius: „Ant manęs galite pykti, kiek norite!“

Juozas Statkevičius / Laidos kūrėjų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-10-30 11:50
„Kedžio likimas tavęs laukia...“, – apie grasinimus, kurių sulaukė po skandalingo interviu Kremliaus propagandiniam portalui, jau šio pirmadienio vakarą 20.30 val. LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ pasakos dizaineris Juozas Statkevičius.

„Mano telefonas lūžo nuo palaikymo žinučių, kurių gavau iš viso pasaulio. Gavau ir grasinimų. Tačiau su jais labai paprasta – visos grasinančios žinutės perduodamos pareigūnams“, – prisipažins dizaineris.

Madų kūrėjo Juozo Statkevičiaus interviu Kremliaus portale „Sputnik“ pasirodė praėjusio pirmadienio popietę. Jame iš dizainerio lūpų Lietuvai buvo skiriami kartūs žodžiai. Anot Juozo, „Padėtis Lietuvoje pasikeis tik tada, kai pasikeis visa valdžia, įskaitant ir prezidentą“, „To, kas vyksta Lietuvoje, neįmanoma kentėti“, „Rusija mano mylima šalis, dievinu Rusiją“, „Aplink mus tik priešai. Lenkai – priešai, rusai – priešai, latviai – priešai“, „Per 27-erius Nepriklausomybės metus Lietuvoje niekas nepasikeitė“. Tai tik keletas dizainerio minčių, kurios buvo cituojamos skandalingame interviu.

Kalbėdamas su laida „Nuo... Iki...“, Juozas Statkevičius prisimins, kad interviu Kremliaus propagandiniam portalui „Sputnik“ davė daugiau nei prieš mėnesį. Jis prisimins aplinkybes, kuriomis buvo duotas skandalingasis interviu vėlų vakarą, jam grįžtant namo. „To puslapio atstovai man skambino daugiau nei dešimt kartų – atsiliepiau neapsikentęs. Ne tik nesupratau, iš kur man skambinama, tačiau, tiesą sakant, net nenugirdau. Daug klausinėjo apie spektaklius, teatrą“, – pasakos Juozas.

Interviu laidai „Nuo... Iki...“ Juozas Statkevičius teigs gavęs gerą pamoką. „Dabar būsiu pamokytas, belieka atsiprašyti, – sakys Juozas ir pakartos. – Nuoširdžiai atsiprašau, nes nesupratau, su kuo šneku. Žodžiai buvo pastiprinti ir išimti iš konteksto“.

Juozas gerbėjų atsiprašė ir savo asmeninėje feisbuko paskyroje: „Ant manęs galite pykti, kiek norite! Tik labai prašau, nesipykite tarpusavyje.“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai