Juozas Butnorius mini pažinties su žmona Gražina metines: „Tos dienos nepamiršime dar ilgai“

Juozas Butnorius su žmona Gražina ir vaikais / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-10-27 09:51
Dainininkas Juozas Butnorius su žmona Gražina spalio 27-ąją mini savo draugystės metines. Trys metai kartu, auginami trys vaikai ir laimė būti čia ir dabar. Žinomas vyras sako, kad ši diena jam be galo svarbi ir pirmąsias pažinties akimirkas prisimena iki šiol. „Taip Gražiną įsižiūrėjau, kad tądien prie baro, kur ji dirbo, vis gėriau kavą ir mąsčiau, kaip ją dar tos kavos atsigerti pakviesti“, – su portalu Žmonės.lt atsiminimais dalijasi jis.

Nors nuo pažinties su žmona praėjo tik trys metai, Juozas atvirauja, kad pirmojo susitikimo dienos jis niekada nepamirš. Mylimąją dainininkas sutiko vienoje kavinėje, kai po koncerto užsuko pailsėti ir jėgas atgauti išgėręs puodelį kavos. 

Vienu puodeliu karšto gėrimo niekas nesibaigė. Pamatęs prie baro žavią moterį, Juozas jame užsisėdėjo ir minutės virto valandomis. „Tą vakarą išgėriau labai daug kavos, kol galiausiai išdrįsau pakviesti Gražiną susitikti rytoj. Jaudulys padarė savo ir išėjau net kontakto jos nepasėmęs, tačiau namie susigriebiau, feisbuke susiradau jos anketą ir parašiau žinutę“, – pažinties su žmona istoriją pasakoja J.Butnorius.

„Mūsų šeimoje visos datos be sukaktys – svarbios. Džiaugiamės gyvenimu ir jo suteikiamomis akimirkomis. Ypač paminėjimais įvykių, paženklinusių mūsų gyvenimus“, – sako jis.

Po pažinties spalio mėnesį, daug laiko nereikėjo, jog Juozas suprastų – Gražina yra ta vienintelė, todėl prabėgus kiek daugiau nei pusmečiui, jis priklaupė ant vieno kelio ir mylimai moteriai pasipiršo.

Ši sukaktis šeimai – simboliška. Ją paminėti jie ruošiasi jaukiai savo namuose. Šiuo metu Gražina ir Juozas džiaugiasi tėvystės atostogomis, augina jųdviejų vasarą gimusią pirmagimę Agotą. 

Susipažinęs su Gražina Juozas į savo širdį priėmė ir jos vaikus – sūnų bei dukrą. 

„Gražinos vaikai – yra mano, nors ir nesu biologinis jų tėtis. Visu šimtu procentų atlieku tėčio vaidmenį, taigi šis etapas yra naujas būtent tik dėl Agotos kūdikystės“, – šypteli jis.

J.Butnorius neslepia, kad dukros atsiradimas jį patį padarė sentimentalesnį, labiau pastebintį mažas smulkmenas ir paprastus kasdienybės džiaugsmus.

 

„Dukra mane visiškai ištirpdė jau su pirma savo šypsena, tai kas bus toliau – net neįsivaizduoju. Nesvarbu, kad jai dar nėra nei dviejų mėnesių – pakalbinu ją ryte, paklausiu, ar padovanos tėtukui šypseną, o ji ir nusišypso! Man visa diena iškart pasidaro šviesesnė, visiškai „išsilydau“, – juokiasi atlikėjas.

Vyras džiaugiasi, kad pusantro mėnesio skaičiuojanti mažylė – labai rami, taigi bemiegės naktys šeimos kol kas neištiko, tačiau čia pat nusijuokia, kad garsiai bijo tuo girtis, nes neaišku, kaip viskas keisis mergaitei augant.

„Tėtis naktimis miega turbūt saldžiausiai iš visų, – juokiasi atlikėjas. – O jeigu rimčiau, su Gražina esame labai gražiai pasiskirstę darbus – naktį merginos atsikelia pasikeisti sauskelnių ir pasimaitinti, užtat ryte tėtis keliasi anksčiausiai, o žmonai leidžia ilgiau pamiegoti: išvedu šunį, suruošiu vyresniuosius vaikus į darželį bei mokyklą, juos nuvežu ir pan. Toks paprastas, šeimyninis, darnus pareigų pasidalijimas.“

Dainininkas svarsto, kad natūralu, jog atsiradus šeimoje kūdikiui, vyresnieji vaikai gavo šiek tiek mažiau dėmesio iš mamos, tačiau patikina, kad visi prisitaikė, o ir Gražina pamažu stengiasi vis daugiau savo laiko skirti vyresnėliams, kad šie nepavyduliautų mažajai sesei.

Facebook

null

Naujausi straipsniai