Juodojo penktadienio karštinei neatsispiria net Žilvinas Grigaitis

Žilvinas Grigaitis / Kadras iš laidos
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Lapkričio pabaigoje Lietuvoje ir visame pasaulyje praūžė „Juodojo penktadienio“ karštinė, kai prekybos centrai siūlo daugelį prekių tiesiog pusvelčiui. Tačiau Lietuvoje prekybininkai nėra linkę drabužių ar elektroninių prekių dalinti kelis kartus mažesnėmis kainomis.

Žilvinas Grigaitis yra savo akimis matęs, koks iš tiesų yra tikras „Juodasis penktadienis“ Jungtinėse Amerikos Valstijose.

„Paprašiau specialiai, kad mane nuvežtų ir parodytų. Tai tikrai atrodo bauginančiai. Masė žmonių stovi prie įėjimo prekybos centrų su savo kėdutėmis ir laukia kaip kokia išbadėjusi minia. Tai pakankamai baugus vaizdas“, – 19 val. 30 min. laidoje šį pirmadienio vakarą LNK laidoje KK2 pasakos Ž. Grigaitis.

Žilvinas pasakos, kad tuo metu, kai atidaromos parduotuvės, žmonės rėkia ir elgiasi tikrai baisiai.

„Atrodo kaip sprogusi kažkokia bomba, kažkur visi bėga kaip nuo teroristinio akto. Mėtosi ir batai, ir pirštinės, ir šalikai, visko gali rasti“, – sakė Ž. Grigaitis.

Viešėdamas Jungtinėse Amerikos Valstijose Žilvinas Grigaitis taip pat susigundė didelėmis nuolaidomis ir įsigijo labai brangias ausines.

„Labai vilioja todėl, kad jeigu originali kaina, skaičiuojant doleriais, gali būti 600 –700 dolerių, tai tu gali nusipirkti už 120. Ir tai tikrai labai patrauklu“, – kalbės Ž. Grigaitis.

Ž. Grigaitis pasakos, kad po „Juodojo penktadienio“ jam teko bendrauti su vieno prekybos centro valdytojais. Sutvarkyti visą nusiaubtą parduotuvę trunka mažiausiai dvi dienas.

Skaitykite daugiau