Juodai baltame „Chanel“ vakarėlyje – trys kvapnios naujienos

„Chanel“ vakarėlis „Kristianoje“ / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-08-23 20:17
Dar 1921 metais pasirodžius pirmiesiems Coco Chanel kvepalams buvo aišku, kad garsioji dizainerė užkariaus ne tik podiumą, bet ir kvapų pasaulį. Ne vieną itin mėgstamą ir populiarų „Chanel“ aromatą išleidę mados namai šįmet pristato unikalią naujieną – „Les Eaux“ kvapų kolekciją, kuria Lietuvoje prekiaujama vienintelėje vietoje – PLC „Panorama“ esančiame „Kristiana“ salone. Pirmieji naujienas išvydo lojaliausi šios grožio oazės svečiai.

„Les Eaux“ kvapų kolekciją sudaro trys aromatai, o juos visus kūrė „Chanel“ parfumeris Olivier Polge. Minimalistinio dizaino flakonėlyje patalpinti kvapai yra lengvi, citrusiniai, tinkantys vyrams ir moterims, o jų visų pavadinimai atspindi Coco Chanel svarbias vietoves: Veneciją, Biaricą ir Deauville.

Violeta Repčenkaitė (kairėje), Sabina Repčenkienė, Ramunė Repčenkaitė / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Violeta Repčenkaitė (kairėje), Sabina Repčenkienė, Ramunė Repčenkaitė / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Izolda Gudelis / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Izolda Gudelis / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Būtent šios kvapų kolekcijos pristatymo proga PLC „Panoramoje“ „Kristiana“ ištikimiausiems klientams atidarė ir įspūdingo dydžio, naujausiomis technologijomis paremtą „Chanel“ prekybinį stendą. Šis stendas lankytojams patrauklus ne tik savo dizainu, bet ir trimis patogiomis konsultacijų vietomis, kuriose vienu metu klientai galės konsultuotis su kvapų, odos ir makiažo ekspertais. Kvepalai čia demonstruojami specialiai „Chanel“ mados namams sukurtomis keramikinėmis lazdelėmis, kurios idealiai atskleidžia visas aromatų natas. Reguliuojamas stendo šviesos intensyvumas atitinka natūralią ryto, dienos ir vakaro šviesą. Patentuoto „Chanel“ veidrodžio apšvietimas nustatomas pagal norimą makiažo efektą – žvakių šviesa, saulėlydis, ryški dienos šviesa.

VIP vakarėlyje, kuris nušvito klasikinėmis spalvomis – juoda ir balta – svečiai gėrėjosi stilingu „Flower Couture by Mantas Petruškevičius“ dekoru, pirmieji išvydo kvapnias naujienas ir skanaudami vėsius gėrimus aptarė besibaigiančios vasaros įspūdžius. 

Išskirtiniame vakare apsilankė„KristiAna“ bei„Fragrances International“ vadovas ir pagrindinis akcininkas Benas Gudelis su žmona,  „Fragrances International“ rinkodaros vadove Izolda,  žurnalo „Žmonės“ vyriausioji redaktorė Gitana Bukauskienė stilistai Viktorija Šaulytė ir Joringis Šatas, vizažistės Justina Gafaro ir Deimantė Kazėnaitė, „Coocoomos“ vadovai Rūta ir Eduardas Fedotovai, buvusi laidų vedėja ir modelis Violeta Repčenkaitė su mama Sabina ir seserimi Ramune, modelis Simona Starkutė, dainininkė Ingrida Martinkėnaitė-Urbonė ir kiti žinomi žmonės.

Naujausi straipsniai