Jungtinėje Karalystėje ir vėl triukšmaujama dėl pusnuogės Catherine nuotraukų

Kembridžo hercogienė Catherine / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-01-30 18:39
Kembridžo kunigaikštienė Catherine sukėlė tarptautinį skandalą, kai paparacai ją užfiksavo besideginančią be liemenėlės. Bulvarinės nuotraukos buvo padarytos dar 2012-aisiais, bet skandalo aidas girdisi iki šiol.

To priežastis – naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo kelionė į Jungtinę Karalystę. Oficialaus vizito metu prezidentą priims karalienė Elizabeth II.

Britai jau spėlioja, ar dera karališkajai šeimai susitikti su ypač prieštaringos situacijos milijardieriumi, kuris sausio 20-ąją oficialiai pradėjo eiti JAV prezidento pareigas. Juolab, kad D.Trumpas viešai aptarinėjo pusnuogės Catherine nuotraukas.

2012-aisiais Kembridžo kunigaikštienės vardas šmėžavo laikraščių pirmuosiuose puslapiuose, mat paparacai nufotografavo ją ypač nepatogiomis aplinkybėmis – pusnuogę, besideginančią privačiame balkone.

Britų leidiniai šių nuotraukų išspausdinti neišdrįso. Užtat prancūzų žurnalas „Closer“ paviešino intymias aristokratės fotografijas. Oficialiame pranešime spaudai princas Williamas su žmona Catherine teigė nuliūdinti tokio leidinio redaktorių sprendimo.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Absoliuti dauguma karališkosios šeimos gerbėjų buvo pasibjaurėję faktu, jog žiniasklaida pažeidė Kembridžo kunigaikštienės privatumą. Tuo tarpu D.Trumpas turėjo kiek kitokią nuomonę.

Jis dėl šio skandalo kaltino pačią Catherine. Viename savo „Twitter“ įrašų D.Trumpas teigė: „Kate Middleton yra puiki, bet ji neturėtų nuoga degintis. Ji gali kaltinti tik save.“

„Kas nenufotografuotų Kate ir neuždirbtų krūvos šlamančių, jei ji pati nuoga deginasi? Nagi, Kate!“ – kitame įraše tęsė D.Trumpas.

Logikos D.Trumpo teiginiuose yra. Vis dėlto internautai jam suskubo priminti, kad ne kas kitas, o jis pats reikalavo žiniasklaidos pašalinti nuotraukas, kuriose matosi jo pagurklis.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai