Julio Iglesiais pripažintas biologiniu Javiero Sanchezo Santoso tėvu: E. Iglesias turi dar vieną netikrą brolį

Javieras Sanchezas Santosas (kairėje), Julio Iglesias, Errique Iglesias/Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-07-10 14:26
Madrido teismas liepos 10 d. pripažino, kad „Grammy“ laureatas, muzikantas Julio Iglesias turi nesantuokinį sūnų. Netikro Enriques Iglesias brolio Javiero Sanchezo Santoso motina – balerina Maria Edite.

Kaip praneša „Rappler“, 1975 metais Maria Edite užmezgė trumpą romaną su vienu populiariausių visų laikų ispanų atlikėju Julio Iglesias. Iš portugalijos kilusi moteris ne kartą viešai pasakojo apie savo ir muzikanto santykius. 

Kartą ieškinys dėl tėvystės nustatymo iš portugalės Maria pusės buvo atmestas, tačiau vėliau į teismą su prašymu atlikti DNR tyrimus kreipėsi pats Julio sūnus, Javieras Sanchezas Santosas. 

Javieras Sanchezas Santosas/Vida Press nuotr.
Javieras Sanchezas Santosas/Vida Press nuotr.

Trečiadienį teismas priėmė sprendimą – nustatyta, kad ispanas Julio Iglesias yra biologinis Javiero tėvas.

Tarp jauniausio ir vyriausio Julio Iglesio vaikų – 36 metų skirtumas, o pats muzikos maestro Julio turi sesutę Ruth, kuri už jį jaunesnė visais 63! Mat gimė jau praėjus septyniems mėnesiams po tėvo – vieno žymiausių Ispanijos ginekologų Julio Iglesio Pugos (1915–2005) – mirties. Su antrąja žmona amerikiete Ronna Keitt jis susituokė 2001-aisiais ir dar spėjo pasidžiaugti gimusiu pagranduku Jaime Iglesiu.

Javieras Sanchezas Santosas/Vida Press nuotr.
Javieras Sanchezas Santosas/Vida Press nuotr.

Oficialiai 75-erių Julio yra 8 vaikų tėvas. Javieras – devintasis. Su ankstesne žmona Isabel Preysler jis susilaukė trijų vaikų, su dabartine Miranda Rijnsburger augina penkis.

„Noriu tikėti teisingumo sistema... Dabar telieka laukti“, – yra po teismo sakęs biologinis, J. Iglesias nepripažintas sūnus Javieras.