Julijos Žižės šventės: kelionė į Paryžių, 2 metrų eglė ir dukros Lėjos džiaugsmas

Laurynas ir Julija Žižiai su dukra Lėja / Almanto Mickaus nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-12-24 19:30
Julija Žižė prieš Kūčias ir Kalėdas su vyru, fotomenininku Laurynu Žižiu dienai nuvyko į Paryžių, iš kurio pas dukrą grįžo pasisėmę tikros kalėdinės dvasios. Pasak prekės ženklo „Wear Mad By July“ įkūrėjos, šios šventės jų šeimai ypač svarbios – paaugusi Lėja jau daug supranta, todėl tėvai nori jai sukurti pačius šilčiausius atsiminimus.

Pirmą kartą po dukros gimimo Julija su vyru Laurynu gavo progą trupam ištrūkti tik dviese. Kelionės tikslu jie pasirinko Paryžių, kuris tiesiog skendi kalėdinėje nuotaikoje: „Paryžiuje teko labai daug kartų lankytis, tačiau šį kartą nusprendėme niekur neskubėti, nuvykti parai, pavakarieniauti, pasivaikščioti... Buvo įspūdingas laikas, nerealios 24 kalėdinės valandos“, – šypsojosi Julija Žižė.

Jos pačios namuose taip pat kvepia Kalėdomis: vos įžengus pasitinka eukalipto puokštės kvapas, įspūdinga 2 metrų eglutė, laiptų turėklai nudabinti eglišakių girliandomis su žaisliukais ir lemputėmis, lentynos nuklotos gražiausiomis nuotraukomis ir apstatytos kalėdine atributika.

O vakare terasoje uždegus dideles žvakes... namai tiesiog paskęsta švenčių dvasioje: „Namuose dabar tikrai labai jauku ir šventiška. Dar niekada nebuvo taip gražu.“

TAIP PAT SKAITYKITE: Evelinos Young namuose Los Andžele sužibo eglė: „Mums su Adamu Kalėdos – ypatinga šventė“

Almanto Mickaus nuotr.
Almanto Mickaus nuotr.

Šįmet namus papuošti jai padėjo profesionali dekoratorė Kristina iš „Royal decor“ – Julija norėjo, kad viskas atrodytų tiesiog tobulai: „Be to, jie turi visą atributiką, nereikia nieko pirkti“, – šypteli Julija.

O mažoji Lėja (1 m. 4 mėn.) tiesiog negali atsigėrėti papuošimais. Tiesa, J.Žižė pripažįsta, kad kai kuriuos reikėjo pakeisti nedūžtančiais: „Jai labai smalsu pačiupinėti ar susirinkti lemputes, žaisliukus – Lėja tokia laiminga! Todėl Kalėdų Senelis atneš jai dovanų, kurios kelia džiaugsmą ir dideles emocijas.“

Almanto Mickaus nuotr.
Almanto Mickaus nuotr.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kalėdų eglę papuošusi Natalija Bunkė sau linki vidinės ramybės: „Antroji pusė nebūtinai atneša laimę“

Šiemet visi brangiausieji sugužės į Julijos namus. Kalėdas jie pasitiks su Lauryno gimine, o antrąją dieną – su draugais.

„Žiemos šventės man yra pačios svarbiausios, didžiausia dovana per Kūčias būti tarp artimiausiųjų – tada bendravimas nuoširdus, prasmingas. Be to, su vyro gimine per šventes vyksta tikros linksmybės: anyta prigalvoja ir kaukių, ir žaidimų vaikams bei suaugusiems“, – pasakojo Julija Žižė.

Anyta šiemet Julijai padės ir stalą padengti gardžiausiais patiekalais.

„Per Kūčias pas mus karaliauja silkė. Vyro mama atsineš firminių patiekalų, kuriais mus lepina tik kartą per metus, todėl mes jų labai laukiame – keps makavykus, blynelius su grybų įdaru. O pirmąją Kalėdų dieną aš gaminsiu vištą su alyvuogėmis ir kuskusu. Po 4–6 valandų kepimo mėsa tiesiog plyšta nuo kaulų ir tirpsta burnoje“, – šypsosi Julija.

Almanto Mickaus nuotr.
Almanto Mickaus nuotr.

J.Žižė pripažįsta, nors paprastai mitybą ji itin prisižiūri, per šventes leidžia sau pasmaguriauti visko iki soties: „Be abejo, viską išragauju, nes viskas taip skanu, jau taip skanu būna... – juokiasi. – Bet nė sekundės savęs negraužiu, nes tokios šventės būna tik kartą per metus, todėl reikia valgyti, kiek nori.“

Ko sau palinkėtų švenčių proga? „Niekada nenustoti tikėti savimi taip, kaip tikiu šiandien. Taip pat niekada nenustoti džiaugtis smulkmenomis. Ir Lėjai linkiu sveiko broliuko arba sesutės“, – 15min kalbėjo Julija Žižė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai