Julija Žižė su vyru dukrai Lėjai surengė tropikais alsuojančią 5-ojo gimtadienio šventę

Julijos ir Lauryno Žižių dukros Lėjos penktasis gimtadienis/ Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-08-06 13:10
„Po Lėjos 5-ojo gimtadienio visi jaučiamės kaip po kokių vestuvių“, – juokėsi kūrybininkė Julija Žižė. Ji su vyru verslininku Laurynu Žižiu dukrai surengė šventę Walto Disney'aus animacinio filmo „Vajana“ („Moana“) tema.

Žmonės.lt Julija pasakojo, kad tropikais alsuojančią gimtadienio temą padiktavo vasara – metų laikas, kuomet yra gimusi dukra.

„Iki šiol visi gimtadieniai būdavo jūros, vandens, miško, gamtos ir visko, kas žydi, yra gražu ir saulėta tematika. Na, o konkrečiai „Moaną“ Lėja pasirinko pati – tai jos mėgstamas filmukas, o svarbiausia, jis siunčia labai gražią žinutę (filmas pasakoja apie drąsią mergaitę, kuriai tenka keliauti po pasaulį, kad išgelbėtų savo tautą – red.). Mes mėgstame gerus filmus“, – pasakojo J.Žižė.

Dvi dukras – Lėją ir Otiliją – auginanti moteris sako, kad visos šventės jų šeimoje itin svarbios. „Mūsų šeimos kredo yra „švęsti kiekvieną dieną“. Todėl šventimui mums kartais net progų nereikia“, – šypsojosi Julija.

Julija ir Laurynas Žižiai su dukromis Lėja ir Otilija/ Asmeninio albumo nuotr.
Julija ir Laurynas Žižiai su dukromis Lėja ir Otilija/ Asmeninio albumo nuotr.

Julija pati rūpinosi vyresnėlės dukros penktojo gimtadienio dekoru. „Mano ir „R.deco.R“ kurtas dekoras buvo gaminamas du mėnesius: rankų darbo rifai, tropikų gėlės, gražusis „Moanos“ gaidys, lankelis ir gėlės, kuriomis plaukus puošėsi nuo mažiausios iki didžiausios šventės dalyvės. Šias puošmenas gimtadienio viešnios išsinešė namo kaip suvenyrą“, – pasakojo Julija. Šventės patiekalus gamino Lėjos močiutė Valerija, o ekologiškus saldėsius net tris paras ruošė „Skonio vizija“.

Julijos ir Lauryno Žižių dukra Lėja/ Asmeninio albumo nuotr.
Julijos ir Lauryno Žižių dukra Lėja/ Asmeninio albumo nuotr.

Julija džiaugėsi matydama laimingą Lėją. „Buvo aišku iš jos emocijų. Visą dieną dukrą lydėjo šypsena ir jaudulys – labai laukė šventės. Rugpjūčio 1-oji, 17.40 val. – laikas kuomet Lėja gimė. Papasakojau dukrai paskutinių jos atėjimo į šį pasaulį minučių istoriją: kaip viskas vyko, kaip mes jos laukėme, kaip mama ir tėtis ją pasitiko ir koks stebuklas buvo jos gimimas. Mes pradėjome dainuoti, o Lėja, kaip visada, pradėjo verkti... Tokie dalykai jai labai jautrūs. Visada stengiamės, kad ta diena būtų kuo ypatingesnė. Manau, dukra, kai bus didesnė, ateity papasakos, ką prisimena iš mūsų surengtų švenčių“, – vylėsi laiminga mama.

Julijos ir Lauryno Žižių dukra Lėja/ Asmeninio albumo nuotr.
Julijos ir Lauryno Žižių dukra Lėja/ Asmeninio albumo nuotr.

Paklausta, ko per gimtadienį linkėjo savo vyresnėlei, Julija sako, kad abiem dukroms, kaip šeimos palikimą, norėtų perduoti ne materialų turtą, o meilę ir dėmesį.

„Galbūt palinkėčiau, kad vaikystė ir vaikas visada liktų Lėjoje... Kad ji visą gyvenimą mokėtų džiaugtis akimirkomis. Supratau, kad ne turtą, mokslus ar daiktus reikia perduoti kaip relikviją, o meilę, dėmesį ir rūpestį. Tegu tai keliauja, kaip mūsų palikimas dukroms, iš kartos į kartą“, – kalbėjo Julija Žižė.

Naujausi straipsniai