Julija Žižė – apie ašaras scenoje: „Kodėl negaliu vyrui dėkoti viešai?“

Laurynas ir Julija Žižiai / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-10-06 10:06
„Esu labai emocianali, nenoriu nieko vaidinti ar laikyti savyje, kodėl jei noriu verkti, turiu laikytis ir tai užgniaužti“, – sako kūrybininkė Julija Žižė (34), neseniai projekte „X faktorius“ sužavėjusi teisėjus ir patekusi į tiesiogines muzikinio šou transliacijas.

Julija, kaip nusprendėte dalyvauti muzikiniame projekte?

Aš visada esu už naujus iššūkius. Manau, tai palaiko mus gyvus ir įdomius patiems sau. Gavusi pasiūlymą, supratau, kad tai rimta proga pirmą kartą gyvenime atsižvelgti į dainavimo subtilybes ir mokslą. Kai kurie sako, jog tokie projektai jiems pabaiga, o man tai – nauja pradžia. Neinu maivytis ar šiaip laiko praleisti, einu į „X faktorių“ su savo savo istorija, noriu papasakoti, koks mano gyvenimas yra iš tiesų.

Daugelis tikriausiai neprisimena, bet priklausėte grupei „Pinup Girls“. Kur mokėtės dainavimo ypatybių?

Niekur nesimokiau ir nemanau, kad kada esu iš viso dainavusi (šypteli). Net dabar nepavadinčiau savo atlikimo dainavimu, greičiau – praktika. Aš mokausi kasdien, gal po kokių šešių mėnesių ir uždainuosiu iš tikrųjų.

Po savo pasirodymų sulaukėte be galo daug gerbėjų žinučių, jus palaikė ir komisija. Tą dieną neslėpėte emocijų. Graudindamasi scenoje dėkojote savo vyrui. Taip emocionaliai gyvenime į viską reaguojate?

Kad taip palaikys komisija – nesitikėjau. Tikriausiai taip suvaidinti nuostabos nebūčiau sugebėjusi. Savo gerbėjų žinutes aš ėmiau skaityti iš karto po laidos parodymo. Buvau jiems be galo dėkinga. Esu labai emocianali, nenoriu nieko laikyti savyje, kodėl negaliu pasakyti komplimento ar pagirti scenos draugės? Kodėl po visą dieną jausto streso ir palaikymo, kurio sulaukiau iš vyro, negaliu padainavusi jam padėkoti viešai? Kas pasakė mums, žmonėms, ką mes galime ir ko ne? Aš už atvirumą, už nuoširdumą, už ašaras, už gyvą gyvenimą. Pirmiausia – už tai, ko ir kaip pati noriu.

Julija Žižė/ Aistės Kirsnytės nuotr.
Julija Žižė/ Aistės Kirsnytės nuotr.

Be visų projektų, esate dar ir dviejų mergaičių mama. Kaip planuojate savo laiką?

Šiuo metu mano gyvenimas kupinas visko – vokalo pamokos, nauji projektai, įvairūs darbai, buitis, bet lygiai taip pat laiko skiriu ir savo dukroms, maudynėms rytais ežere, sportui, jogai, draugams. Viską spėju ir gebu suderinti.

Nebijote, kad per dainavimą nukentės jūsų kitos veiklos?

Ne. Kaip tik bandysiu gyvenimą taip susistyguoti, kad viskas būtų padaryta iki galo, konkrečiai. Televizijos eteris atneša labai daug naujų žmonių bei sekėjų į mano gyvenimą, daug auditorijos, kuria labai džiaugiuosi ir vertinu. Po „Kėdžių iššūkio“, per valandą gavau apie 300 žinučių ir patikėkite, į kiekvieną atrašiau su didžiausiu dėkingumu. Man tai labai svarbu.

„X faktorius. Žvaigždės“ / „Fotodiena“ nuotr.
„X faktorius. Žvaigždės“ / „Fotodiena“ nuotr.

Dukros jau matė mamą per televiziją? Kaip jos reagavo?

Jos, man atrodo, pripratusios. Nuo mažų dienų mato mane ir save televizijoje, bet išgirdo atliekamą kūrinį ir sako: mama, vėl ta pati daina, mes visą mėnesį klausėme namie jos. Nusibodo vaikams (juokiasi).

Kas šiuo metu labiausiai džiugina jūsų širdį?

Šeima ir tai, kad žmonės bei komisija mane išgirdo. Aš paliečiau labai daug širdžių su savo padėka svarbiausiam žmogui gyvenime – vyrui, kuris dėl mūsų su dukromis kasdien tiek daug padaro. Visos žinutės, kurias gavau, buvo apie tai, jog žmonės verkia kartu su manimi. Gavau be galo daug įdomių laiškų. Labai gera, labai. Man tai – didžiausia dovana.

Julija Žižė / Asmeninio archyvo nuotr.
Julija Žižė / Asmeninio archyvo nuotr.

Būsit Jazzu komandoje, ar iš anksčiau su žinoma Lietuvos atlikėja esate pažįstamos?

Taip. Mes turime savo istoriją, galiu pasidalinti ir su jumis. Nežinau, ar pati Jazzu prisimena. Prieš 10 metų ji koncertavo Kauno restorane, o aš buvau su draugais jos paklausyti. Skambėjo pirmos jos dainos, pirmi kartai. Sėdėjo jaunutė tokia per pasirodymų pertraukas ant laiptų, mane labai palietė jos talentas...juk ir pačios svajonė nuo mažens buvo dainuoti. Tada galvoju, jog štai – pavyzdys, kuriam pavyko šią svajonę įgyvendinti.

Nusprendžiau nueiti iki jos ir jai pasakyti, ką jaučiu. Pravėriau užkulisių duris ir pritūpusi prie jos sėdinčios pasakiau: vertink, ko pasiekei, vertinki savo talentą, tu nuostabi ir nepakartojama, niekada to nepamiršk. Kai pirmą kartą aš išleidau savo dainą Familiar Faces po išsiskyrimo su rupe Pinup girls, nusiunčiau ją Jazzu, ji man parašė, kad girdėjo ir mano tembras panašus į Sade.

Naujausi straipsniai