Julija Steponavičiūtė pristatė išskirtinį „Dolce & Gabbana“ aukštosios mados modelį

Julija Steponavičiūtė per „Dolce & Gabbana“ aukštosios mados kolekcijos pristatymą / ©Instagram/ijulijastep nuotr.
Autorius: Raminta Paukštytė
Publikuota: 2015-07-13 14:48
Lietuvės Julijos Steponavičiūtės nuotraukos iš šeštadienio „Dolce & Gabbana“ aukštosios mados šou tapo populiariais kadrais, kuriais „Instagram“ tinkle dalijasi mados gerbėjai, tarp jų – ir žymioji redaktorė Anna Dello Russo. Ant podiumo modelis iš Lietuvos vilkėjo prabangią suknią su stilizuotais drugelio sparnais, jos galvą puošė įspūdinga karūna.

21-erių manekenė jau ne pirmąsyk pristatė „Dolce & Gabbana“ drabužius ir išskirtiniame interviu Elaima.lt prisipažino nesiliaujanti žavėtis šio dueto kūryba.

– Julija, nuotrauka iš „Dolce & Gabbana“ šou, kurioje vilki prabangią suknelę su drugio sparnais, keliauja per visą „Instagram“ tinklą. Kaip jautiesi pristačiusi tokį išskirtinį mados kūrinį?

– „Dolce & Gabbana“ mados pristatyme dalyvauju ne pirmą kartą. Anksčiau dalyvaudama mados savaitėse beveik visuomet eidavau podiumu šio dueto pristatymuose demonstruodama ready-to-wear kolekcijas. Pernai vasarą pirmą kartą teko dalyvauti „Dolce & Gabbana“ haute couture pristatyme Kaprio saloje. Žinoma, be galo džiaugiuosi ir esu dėkinga Stefano ir Domenico bei jų komandai už suteiktą galimybę ir vėl tapti šio gražaus pasirodymo dalimi, dėvėti vieną įsimintiniausių kolekcijos rūbų.

– Kaip apibūdintum savo, kaip modelio, tipažą? Kaip manai, kuo išsiskyrei iš kitų merginų?

– Mano veido bruožai gana klasikiniai, moteriški, švelnūs. „Dolce & Gabbana“ ištikimi itališkoms šaknims, jų kolekcijos visuomet alsuoja moteriškumu – turbūt todėl į būrį ilgakojų merginų jie įtraukė ir mane. Be to, atrankos direktorius, stilistė Tabitha bei dizaineriai ne kartą yra su manimi dirbę, jie žino, ko tikėtis. Tikiuosi, tai ženklas, kad jų nenuviliu.

TAIP PAT SKAITYKITE: Jos didenybė Haute Couture: drabužiai, neturintys kainos

– Papasakok, kaip prasidėjo tavo modelio karjera?

– Į mados pasaulį atkeliavau būdama 14-os metų. Gatvėje Vilniuje mane užkalbino vienos agentūros atstovė ir neilgai trukus pasirašiau sutartį su „Baltic Model Management“ Lietuvoje.

asmeninio archyvo nuotr.
asmeninio archyvo nuotr.

– Kokį įspūdį tau paliko naujausioji „Dolce & Gabbana“ kolekcija? Kaip jautiesi vilkėdama prabangius drabužius? Ir ką paprastai vilki kasdien?

Kokybiški rankų darbo kūriniai visuomet priverčia pasitempti, nejučia tampi dizainerių pasakojamos istorijos dalimi.

– Nepamenu tokios „Dolce & Gabbana“ kolekcijos, kuri man būtų nepatikusi. Jų darbai įkūnija moteriškumą – kas gali būti gražiau? Manau, rūbus reikėtų  vertinti ne pagal jų kainą, o pagal medžiagas bei dizainą. Kokybiški rankų darbo kūriniai visuomet priverčia pasitempti, nejučia tampi dizainerių pasakojamos istorijos dalimi. Aš pati rengiuosi labai įvairiai. Mėgstu jaustis patogiai, todėl labai dažnai laimi paprasčiausi džinsai. Tačiau mano garderobas įvairus – švarkai, šilkiniai marškiniai, suknelės, marškinėliai...  Rengdamasi mėgstu įdomius kontrastus.

 

#aboutlastnite dream of one nite in Portofino @dolcegabbana #altamoda @stefanogabbana #amidsummernightsdream

A photo posted by Anna Dello Russo (@anna_dello_russo) on

TAIP PAT SKAITYKITE: Mados maniakė Anna Dello Russo

– Kokiu savo, kaip modelio, pasiekimu labiausiai džiaugiesi? Papasakok, kokia buvo tavo  įsimintiniausia fotosesija?

– Džiaugiuosi kiekvienu darbu šioje industrijoje, nes kiekvienas man suteikė neįkainojamos patirties. Vienas įsimintiniausių projektų buvo sutartis su kosmetikos bendrove „Max Factor“. Tuomet pirmąkart dirbau su filmavimo kameromis televizijos reklamai.

– Kokia tavo nuomonė apie mados pasaulį? Ar sunku jame išsilaikyti?

Negalėčiau palyginti mados industrijos su jokia kita. Tai labai keistas, uždaras, bet ir labai įdomus pasaulis.

– Būtų labai sunku paaiškinti ir papasakoti, kiek daug pasisėmiau per savo darbo modeliu metus. Turbūt negalėčiau palyginti mados industrijos su jokia kita. Tai labai keistas, uždaras, bet ir labai įdomus pasaulis. Ne kiekvienas gali ir nori jame išsilaikyti, bet jei jautiesi gerai ir viskas klostosi sklandžiai, gali ramiai darbuotis. Jei patinka, aš sakau – pirmyn!

 

#repost @suzymenkesvogue Dolce & Gabbana Alta Moda Portofino review at www.suzymenkesvogue.com

A video posted by stefanogabbana (@stefanogabbana) on

Elaima.lt

Naujausi straipsniai