Julija Steponavičiūtė: „Gyventi taip, kad savęs nereikėtų guosti maistu“

Julija Steponavičiūtė
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-07 12:00
Vienas garsiausių šalies modelių Julija STEPONAVIČIŪTĖ (24) griauna stereotipus. Kai jau atrodė, kad triukšmingas Londonas jai ir jos mylimajam fotografui Rokui Daruliui (30) taps gimtaisiais namais, pora apsisprendė grįžti gyventi į ramų Vilnių.

Julija sutinka, kad toks pasirinkimas daugelį stebina, tačiau jiedu su Roku čia jaučiasi savi. Sėkmingai besiklostanti kerjera pareikalavo aukų – dėl nuolatinių darbo kelionių trūko laiko santykius su mylimuoju puoselėti. Ilgi išsiskyrimai vargino ir tapo nemažu išbandymu dviem žmonėms. Paradoksas, tačiau, apsupta daugybės žmonių, Julija jausdavosi labai vieniša. „Toks gyvenimas nevisavertis, nes trūksta šiltų emocijų: toli ne tik mylimasis, bet ir šeima, draugai“, – atvirai pasakoja pasaulyje žinoma manekenė.

Lūžis įvyko, kai Julija suprato, kad atėjo laikas pasverti prioritetus, kam pirmiausia verta skirti laiką. „Mes galime bėgti, skubėti, bandyti uždirbti didžiausius pasaulyje pinigus, bet kada jų bus pakankamai?“ – retoriškai klausia.

Mes galime bėgti, skubėti, bandyti uždirbti didžiausius pasaulyje pinigus, bet kada jų bus pakankamai?

Dabar Julijos gyvenimo ritmas gerokai lėtesnis, užtat atsirado daugybė kitų reikalų: tik ką pristatytas Roko su bičiuliu operatoriumi Ronaldu Buožiu kurtas dokumentinis filmas apie Rūtą Meilutytę, eilės laukia naujos studijos statybos rūpesčiai. Vis stipriau įsisuka jos kulinarijos blogas „Kitchen Julie“. Mergina net pradėjo mokytis fotografuoti ir net pasvajoja, kad maisto fotografavimas taptų pagrindine veikla, nes mados pasaulyje neketina likti amžinai. Su Roku jie stengiasi vienas kitą suprasti ir palaikyti.

„Dabar – viskas kitaip, dabar – ramu. O kai esu rami, patiriu mažiau streso, nereikia savęs guosti maistu“, – reziumuoja.

Interviu bei fotosesija – naujausiame žurnale „Žmonės“. Šiame numeryje taip pat skaitykite:

Žurnalas „Žmonės" Nr. 10

Issuu is a digital publishing platform that makes it simple to publish magazines, catalogs, newspapers, books, and more online. Easily share your publications and get them in front of Issuu's millions of monthly readers. Title: Žurnalas „Žmonės" Nr. 10, Author: Media Bites, Name: Žurnalas „Žmonės" Nr.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai