Julija Steponavičiūtė – apie grįžimą gyventi į Lietuvą ir kardinalius karjeros pokyčius

Julija Steponavičiūtė / Karolis Mankauskas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-04-04 19:17
Modeliu Julija Steponavičiūtė dirba jau dešimt metų ir sako, kad ši veikla natūraliai jai pradeda atsibosti, nepaisant to, kad gavo daug patirties įvairiais gyvenimo aspektais.

„Prieš kelerius metus mano gyvenime prasidėjo etapas, kai viskas yra OK, finansiškai tikrai esi patenkintas tuo, ką tu gauni, savo įdirbiu patenkintas, klientais, su kuriais tu dirbi, galų gale, bet tavęs tai nebeveža. Taip ir prasidėjo tas mano maisto blogas“, – apie karjeros posūkius pasakoja Julija.

Pasakodama, kaip atrodo jos darbo diena, pasaulinio garso modelis sako, kad kartais apie darbą užsienyje sužino tą pačią dieną – tada jai tenka skubėti susikrauti daiktus ir lėkti į oro uostą. Darbas ją kartais užklumpa gana netikėtai. Tačiau Julija sako, kad nėra iš tų žmonių, kuris nuolat įlipa į lėktuvą paskutinis.

„Žinių radijo“ laida „Ką žmonės dirba“ nėra vien apie sėkmės istorijas. Tad mergina, paklausta ar jai teko patirti nesėkmių, pasakoja apie savo kelionę į Niujorką svarbiam darbui.

„Buvau, modelio standartais, priaugusi svorio. Ir aš nuvykau, tai buvo apatinių darbas, dieną prieš tai mane išpurškė įdegiu, paruošė fotosesijai. Kitą dieną vyksta pasiruošimas – mane patestuoja, pafotografuoja prie šviesos šiek tiek, ir, tiesiog, aš taip ir nieko nenufotografavau tą dieną. Nes aš buvau priaugusi per daug svorio. Gražiai su manimi bendravo, bet atsiprašė, kad taip išėjo. Ir aš grįžau atgal tą patį vakarą į Londoną. Žiauriai buvo daug streso, nes buvo didelis labai klientas, labai labai svarbu fotografui ir buvo toks... Gavau pylos iš savo agentūros, ir visa kita“, – atvirauja Julija.

Šią istoriją ji sako priimanti kaip gerą pamoką. Anot jos, taip ir išmoksti būti profesionaliu savo srityje.

Plačiau apie tai, kaip viską pradėti nuo pradžių – apie grįžimą gyventi į Lietuvą ir karjeros pokyčius – klausykite „Žinių radijo“ laidoje „Ką žmonės dirba?“.

Naujausi straipsniai