Julija Jegorova Vokietijoje atstovaus Lietuvai tarptautiniame muzikiniame konkurse „Cantare“

Julija Jegorova / Vilmos Girutienės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-06-19 12:58
Rugpjūčio pradžioje Vokietijoje, Berlyne, bus atidarytas ištisus metus skirtingose pasaulio šalyse pirmąkart vyksiantis muzikinis konkursas „Cantare“. Jo metu vienas už kitą gražiau dainuoti bandys net 30 atlikėjų iš skirtingų pasaulio šalių, Lietuvai konkurse atstovaus pirmojo LNK šou „Lietuvos balsas“ sezono nugalėtoja Julija Jegorova.

Muzikinis konkursas „Cantare“ Berlyne bus atidarytas rugpjūčio 1-ąją, jau kitą dieną vyks pirmasis konkurso etapas. Iš viso per visus metus jų bus net šeši, kone visi skambės skirtingose pasaulio šalyse – Vokietijoje, Šveicarijoje, Dominikos respublikoje, Jamaikoje, Ispanijoje. Konkurso finalas numatytas 2015-ųjų vasarą, jis nuskambės Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Visas konkursas paremtas kilnios misijos idėja – kova prieš visame pasaulyje vaikų patiriamą badą. Lėšos alkstantiems vaikams pamaitinti bus renkamos parduodant bilietus į konkurso koncertus, ieškant rėmėjų.

Dainuodama pirmame „Cantare“ etape J.Jegorova bandys iškovoti teisę dalyvauti ir antrame, o jei konkurso komisijos nariams paliks gerą įspūdį, galbūt tokiu būdu nukeliaus ir iki pat finalo. Tiesa, nors atlikėja kol kas neatskleidžia visų konkurso įdomybių, Žmonės.lt sako jau sulaukusi kvietimo į kitais metais vyksiantį konkurso organizatorių renginį.

Edgaro Marozo nuotr.
Edgaro Marozo nuotr.

„Į Berlyną išvykstu jau liepos 27-ąją. Ten manęs laukia daugybė repeticijų su orkestru, be to, dalyvių laukia daug ekskursijų. Renginio organizatoriai yra labai geranoriški – nori parodyti mums daug skirtingų vietų, kad iš tiesų pamatytume Berlyną“, – Žmonės.lt pasakoja J.Jegorova. 

Buvo pastebėta

Dainininkė džiaugiasi, kad buvo pastebėta pačių renginio organizatorių – jie ir pakvietė Juliją atstovauti Lietuvai. „Renginio organizatoriai mane susirado patys – išgirdo mano dainas internete, ir tikino esą sužavėti mano talento. Jie išsiaiškino, kad esu pirmojo „Lietuvos balso“ sezono nugalėtoja, peržiūrėjo mano pasirodymus internete. Jiems patiko mano dainavimas, palikau labai gerą stiprios atlikėjos įspūdį. Mano konkursinės dainos pasirinkimas juos dar labiau nudžiugino. Kiek žinau, kitoms šalims atstovausiantys dainininkai taip pat bus skirtingų televizijos šou arba konkursų dalyviai, tikri scenos profesionalai“, – sakė J.Jegorova. 

Berlyne Julija, pritariama orkestro, dainuos du kūrinius: „Cantare“ atidarymo metu duetu su kitos šalies atstovu atliks organizatorių parinktą dainą „I‘m Your Angel“, kurią originaliai dainuoje R.Kelly ir Celine Dion, o varžydamasi dėl patekimo į kitą etapą užtrauks Whitney Huston „I Have Nothing“ – dainą, kurią atlikusi ir triumfavo „Lietuvos balse“. 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai