Julija Jegorova pristato naują dainą ir klipą „Jis sakė...”: išgirskite ir pamatykite pirmieji

Julija Jegorova / Dmitrijaus Radlinsko nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-01-05 07:26
Pirmojo sezono muzikinio projekto „Lietuvos balsas” nugalėtoja Julija Jegorova Naujuosius pradeda ilgai laukta, skambia staigmena. Atlikėja nusprendė nudžiuginti savo klausytojus dviguba dovana. Dainininkė dalinasi naujausiu autoriniu kūriniu ir magiška nuotaika bei energija alsuojančiu vaizdo klipu.

„Labiau nei gauti dovanas, mėgstu pati jas dovanoti. Jei matau, kad mano įteikta dovana, nesvarbu, kokia ji bebūtų, praskaidrina žmogui dieną maloniai nustebindama, tai man geriausias atlygis ir didžiausias džiaugsmas”, – atvirauja Julija Jegorova.

Dainą „Jis sakė...” pasibaigus didžiosioms metų šventėms pristatanti dainininkė sako, jog kūrinys ženkliai skiriasi nuo ankstesnių jos darbų muzikinėje plotmėje.

„Mane žavi savitas šios dainos charakteris. Tai – gūsis naujumo, kitokių nei iki šiol sąskambių ir per juos perteikto jausmo. Džiaugiuosi, jog kūrinyje vietos atrado tam tikri džiazo elementai bei pučiamųjų garsai – jiems jau seniai priklauso mano simpatija”, – neslepia atlikėja.

„Šiame kūrinyje kaip ir daugelyje kitų pasaulyje jau parašytų muzikinių kūrinių dominuoja meilės tema. Tikiuosi, jog žmogui, nusprendusiam pasiklausyti mano dainos, pavyks joje aptikti kažką itin artimo ar tiesiog sau atpažįstamo”, – viliasi Julija Jegorova.

Pasak jos, nors kūrinyje „Jis sakė...” apdainuojama nelaimingos meilės istorija, tačiau, tai jokiu būdu nereiškia, jog sąsajos, kurias ras klausytojas, dvelks liūdesiu.

„Net ir dainoje apie nelaimingą meilę įmanoma įžvelgti malonius prisiminimus sukeliančias asociacijas”, – tikina dainininkė.

Paklausta apie tai, ar minėtas temas gvildenančios dainos jai artimos, atlikėja atsakė, jog užvis svarbiausia – pajusti kūrinį vidumi.

„Nepaisant to, kokia istorija slepiasi žodžiuose, niekada dainos atžvilgiu iš anksto nenusiteikiu priešiškai. Mėginu ją prisijaukinti įdėdama dalelę savęs, kad galėčiau paversti tokia, kokia įsivaizduoju. Jei didelių dvejonių nekyla, imuosi darbo ir siekiu geriausio galimo rezultato,” – pasakoja Julija Jegorova. 

„Kai išgirdau naujojo kūrinio idėjos apmatus, įvyko šis tas nenusakomo. Tai – tarsi chemija. Jis nuo pat pirmųjų akimirkų pavergė širdį, įtiko ausims. Mėgstu leistis į muzikinius ieškojimus įvairaus stiliaus kūriniuose. Tai man be galo įdomu. Tiesa, prisipažinsiu, – tokio skambesio ir išpildymo daina mano autorinių kūrinių fonotekoje – pirmoji”, – mintimis dalinasi atlikėja.

 

Dainą „Jis sakė...” Julija Jegorova parašė drauge su kolegomis muzikantais Jonu Talandžiu bei Kristupu Bubneliu. Tiesa, jaunasis kompozitorius K. Bubnelis įdėjo nemažą indėlį ir į prieš  maždaug pusmetį pasirodžiusią dainą „Gudri meilė”, sėkmingai karaliavusią ir tebeskambančią populiariausių šalies radijo stočių grojaraščiuose.

„Šio kūrinio vaizdo klipas – pirmasis mano muzikinėje karjeroje. Prie jo idėjos sumanymo ir įgyvendinimo prisidėjo Dmitrijus Radlinskas, o įvaizdžio detalėmis rūpinosi Justyna Riūkė. Vis dar negalime atsidžiaugti kartu pasiektu rezultatu. Tai – dviguba dovana ne tik man, mano komandai, bet ir klausytojams – tiems, kurie jau žino mano dainas, ir tiems, kuriems  šis kūrinys taps pirmąja pažintimi su mano atliekama muzika”, – atvirauja Julija Jegorova.

„Fotogenijų“ nuotr.
„Fotogenijų“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai