Julija Jegorova pristato eurovizinę dainą „Higher“: įvertinkite

Julija Jegorova / Naglio Bieranco, Fotogenijų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-01-26 09:02
Pirmojo sezono muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ nugalėtoja Julija Jegorova atskleidžia, jog šiemet „Eurovizijos“ atrankoje ją pamatysite kitokią nei esate pratę: „Dažniausiai visi mane įsivaizduoja atliekančią sudėtingas, lyrines balades, bet aš ruošiuosi jus nustebinti.“

Dainą „Higher“ parašė kompozitoriai iš Švedijos, o aranžuotę kūriniui sukūrė J.Jegorovos kolegos muzikantai Kasparas Meginis ir Edgaras Žaltauskas.

Tai nebe pirmas bendras jų darbas. Maždaug prieš mėnesį išleista autorinė daina „Paleisti Tave“ tebesisuka populiariausių šalies radijo stočių grojaraščiuose.

Atlikėja neslepia, jog visi tikisi jausmingos, už širdies griebiančios dainos apie laimingą ar nelaimingą meilę, o ji ruošiasi nerūpestingai šėlti diskotekos rimtais.

TAIP PAT SKAITYKITE: Aistės Pilvelytės akibrokštas „Eurovizijos“ atrankoje: nepavykus susikaupti, nutraukė pasirodymą

„Kažkuo mane patraukė ši daina, ji buvo kitokia nei kitos, o kai išgirdau naująją dainos aranžuotę, visiškai ją įsimylėjau, todėl tikiuosi, kad ir Jums ji patiks.

Man patinka, jog daina turi lengvai įsimenamą priedainį ir yra kupina pozityvo ir geros nuotaikos, o nuo pat pirmų garsų nevalingai norisi linguoti į ritmą. Labai tikiuosi, jog daina suras savąjį klausytoją ir sulauks žiūrovų palaikymo“, – atviravo J.Jegorova.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai