Juliette Binoche vaidins Nobelio literatūros premijos laureatę Pearl S.Buck

Juliette Binoche / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-05-05 12:51
Prancūzė aktorė Juliette Binoche vaidins amerikietę Nobelio literatūros premijos laureatę Pearl S.Buck biografiniame filme, pirmadienį pranešė pramogų pasaulio naujienų savaitraštis „Variety“.

Filmą „Perl“ („Pearl“) finansuos Kinijos valstybinė kino pramonės milžinė „China Film Group“, o juostos režisiere taps Roxanne Messina Captor.

Filmavimas turėtų būti pradėtas ateinančių metų pradžioje Kinijos rytinėje Džedziango provincijoje, Šanchajuje ir Prahoje, rašo „Variety“.

P.S.Buck 1931 metais pelnė Pulitzerio premiją už romaną „Geroji žemė“ („The Good Earth“), vaizduojantį sunkų Kinijos valstiečių gyvenimą. Nobelio premija jai buvo skirta 1938 metais.

Rašytoja didelę gyvenimo dalį praleido Kinijoje – iš pradžių kaip misionierė, o vėliau kaip rašytoja. Į Jungtines Valstijas Ji grįžo 1934 metais.

Juliette Binoche yra pelniusi „Oskarą“ už slaugytojos vaidmenį 1996 metų filme „Anglas ligonis“ („The English Patient“).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai

Estetinės medicinos specialistė Jolanta Dičkienė / Reklamos užsakovo nuotr.

Reklama

Vaikas ir pinigai

Reklama