Julia Roberts pirmą kartą prakalbo apie sesers Nancy Motes savižudybę

Julia Roberts su seserimi Nancy Motes / AOP/Glen McCurtayne/Coleman-Rayner nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-04-22 16:49
Holivudo žvaigždė Julia Roberts (46 m.) pirmą kartą atvėrė širdį po vasario mėnesį jos šeimą ištikusios tragedijos, kuomet jos jaunesnioji sesuo Nancy Motes savo noru pasitraukė iš gyvenimo.

Išskirtinį interviu žurnalui „WSJ.“ davusi aktorė sunkiai ir atsargiai rinko žodžius kalbėdama apie šeimą sukrėtusią nelaimę.

„Kai kuriomis dienomis tai neapleidžia valanda iš valandos, bet reikia žiūrėti į priekį, – sakė Julia Roberts. – Nenori, kad kas nors bloga nutiktų niekam, bet šiame pasaulyje yra tiek daug tragiškų, skaudžių ir neišaiškinamų dalykų. Tačiau bet kokioje beviltiškoje situacijoje mes privalome rasti kelią, kaip šeima. Taip sunku suformuluoti sakinį apie tai...“

Holivudo žvaigždės jaunesnioji sesuo Nancy Motes, kurios Julios Roberts mama Betty Lou Motes susilaukė su antruoju savo vyru, nusižudė vasario 9-ąją tyčia perdozavusi narkotikų. Šalia 37-erių moters kūno buvo rastas ilgas atsisveikinimo laiškas, kurio turinys nėra atskleidžiamas, tačiau manoma, jog jame aprašyti ir gana sudėtingi Nancy santykiai su garsiąja seserimi.

AOP/Glen McCurtayne/Coleman-Rayner nuotr.
AOP/Glen McCurtayne/Coleman-Rayner nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai