Julia Roberts – atvirai apie tai, kas sutramdė „pabėgusią nuotaką“

Julia Roberts / „Scanpix“/AP nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-10-06 18:20
Pasaulį užkariavusi Julios Roberts (49) šypsena anksčiau nebuvo tokia plati ir nušviečianti Holivudo užkulisius. Didžiosios Britanijos „Harper‘s Bazaar“ viršelio istorija – apie neramias J. Roberts jaunystės dienas ir tą, kuris sutramdė „pabėgusią nuotaką“.

Leidiniui „Harper‘s Bazaar“ Julia Roberts atskleidė, jog bėgant metams ji stipriai pasikeitė. Ir tai moteriai išėjo į naudą. „Anksčiau pirmenybę teikiau sau pačiai. Atrodžiau tarsi savanaudiškas vaikpalaikis, bėgiojantis filmavimo aikštelėje“, – prisipažino ji.

Oskaro laureatė neslepė, jog dirbti jai malonu pasidarė tuomet, kai sutiko būsimą vyrą, kinematografą Danny Moderį, o vėliau susilaukė vaikų.

„Sutikusi Danny...Atradau save. Kai mąstau apie įvykius, pakeitusius gyvenimą, jausmus ir spindėjimą iš vidaus – tai jis.“

Pora vedybiniu gyvenimu mėgaujasi beveik 15 metų. Kartu jie dirbo ir filmavimo aikštelėje. Įskaitant filmus „The Mexican“, „The Normal Heart“ ir „Secret in Their eyes“.

#juliaroberts #dannymoder Happy 15th Wedding Anniversary To Julia And Danny ????????????

A post shared by Angie Scott (@juliarobertsuk) on

Darbą su mylimu vyru Julia Roberts laiko malonumo ir mažo teroro kombinacija. Teroro, nes ji stengiasi sužavėti ir nustebinti žmogų, kuris visuomet sako: viskas gerai, pavyko šauniai.

Laisvą savo laiką dabar J. Roberts skiria 12 metų dvynukams Hazel ir Finnui bei dviem metais jaunesniam sūnui Henry.

???? Happy 14th wedding anniversary to Jules & Danny ???? #JuliaRoberts #DannyModer #foreverandalways #happy ????????

A post shared by Julia Roberts Black & White (@juliarobertsbw) on

Paskutiniaisiais metais daugiau dėmesio vaikams atseikėjusi J. Roberts rečiau užklysdavo į filmavimo aikštelę: „Savo vyrui dar vakar užsiminiau, kad visiškai nedirbau beveik vienus metus.“

Atvirame interviu garsi aktorė prisipažįsta esanti patenkinta savo pasiekimais kine. Dabar ji imasi tų projektų, kurie artimi širdžiai. Beje, savi Julia laiko išlepusia, tačiau ne ta pačia jauna mergaičiuke, kartais besielgiančia nemandagiai.

Žmonės.lt