Julia Roberts iškilmingoje „Pinigų monstro“ premjeroje Kanuose raudonu kilimu žengė basa

Julia Roberts / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-05-13 10:09
Katvirtadienį vakarą Holivudo žvaigždė Jodie Foster Kanų kino festivalyje pristatė savo režisuotą filmą „Pinigų monstras“ („Money Monster“), kuriame vaidino tokios žvaigždės kaip Julia Roberts ir George'as Clooney.

Iškilmingoje premjeroje dalyvavo ne tik filme vaidinę aktoriai Julia Roberts, George'as Clooney (kurį atlydėjo jo gražuolė žmona teisininkė Amal Clooney), Jackas O'Connellas ir Caitriona Balfe, bet ir visa Holivudo grietinėlė, suvažiavusi į Kanus, kur trečiadienį prasidėjo vienas garsiausių pasaulyje kino festivalių.

Šiam vakarui 48-erių Julia Roberts pasirinko juodą „Armani Prive“ suknelę, „Chopard“ juvelyriką ir juodus aukštakulnius. Šiek tiek papozavusi fotografams, aktorė nusiavė batelius ir laiptais link kino teatro užlipo basa.

Galbūt taip ji pasielgė dėl to, kad aukštakulniai buvo pernelyg nepatogūs, bet labiau tikėtina, kad tai buvo sąmoningas aktorės protestas prieš Kanų kino festivalio taisyklę, jog moterys privalo premjerose avėti aukštakulnius – žemakulniai bateliai yra draudžiami. Ši taisyklė jau ne pirmus metus sulaukia prieštaringų vertinimų.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai