Julia Roberts ir vėl švyti – grįžta į Los Andželą

Julia Roberts / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-05-13 09:00
Julia Roberts (51) kurį laiką laikėsi atokiau nuo Holivudo. Bet paauginusi vaikus grįžo į kino pasaulį ir gyvu pavyzdžiu rodo, kaip išlaikyti darbo ir asmeninio gyvenimo balansą.

Tiesa, nepamirškime ir didelių pinigų – 2016 metais įsigijo dar vieną namą Malibu su vaizdu į Ramųjį vandenyną ir pavertė tikru šeimos rojumi: vešliuose soduose auga prieskoniai, yra daržas, šiltnamiai, levandų laukas, apelsinmedžių sodas ir net du aviliai. Aktorė – apsigimusi daržininkė bei sodininkė ir visu ūkiu rūpinasi pati: iš levandų gamina kvapųjį aliejų, apelsinus naudoja tirštiems vaisių kokteiliams. Maistą irgi ruošia pati ir labai mėgsta tai daryti. Jokių pusgaminių – viskas tik šviežia.

Jos vyras Danny Moderis (50) įrengė trims poros vaikams – dvyniams Hazel bei Phinnaeusui (14) ir Henry (11) – tikrą privatų riedučių parką. Ir tai tik priedas prie teniso aikštyno, baseino ir mažosios futbolo aikštės – visa tai yra pirmajame poros name, pakanka kirsti gatvę. Asmeninė Julios teritorija – dzeno kambarys, kuriame aktorė užsiima joga.

Julia Roberts / Scanpix nuotr.
Julia Roberts / Scanpix nuotr.

Žurnalistai vadina Roberts ir Moderio šeimos lizdą ekologiniu stebuklu, bet skeptikai primena: Kalifornija stokoja vandens, o kiekgi jo reikia šiam gėriui palaikyti? Žinoma, kai už vieną namą pakloji 9,5 milijono JAV dolerių, už antrąjį – septynis milijonus, galvos dėl vandens turbūt neskauda. Bet vis garsiau raginama apriboti išteklių švaistymą (ištaigingi garsenybių namai – pirmas taikinys) ir po Vulsio gaisro, supleškinusio per tūkstantį namų, negirdėti šių balsų neišeina.

Julios ir Danny šeima kaimynams (tarp jų tokios žvaigždės kaip Matthew McConaughey, Owenas Wilsonas, Anthony Kiedis, Chrisas Martinas) patinka – visų atžalos šėlsta jų riedučių parke, visi naudojasi vienu privačiu paplūdimiu, esančiu šalia viešojo „Little Dume Beach“, – mažiausiu Malibu, bet savu, skirtu tik šešioms ar septynioms šeimoms.

Ilgą laiką pagrindinis Roberts ir Moderio prieglobstis buvo Julios vila Taose, Naujojoje Meksikoje, per pusantro tūkstančio kilometrų nuo Malibu. Čia garsi aktorė 2002 metų liepos ketvirtąją ir ištekėjo už tada mažai kam žinomo kino operatoriaus. Jie susipažino juostos „Meksikietis“ filmavimo aikštelėje. Tuo metu Julia susitikinėjo su kolega Benjaminu Brattu (55), Danny buvo vedęs grimuotoją Verą Steimberg (46). Skyrybos – jie kartu nugyveno šešiolika metų – nebuvo nei lengvos, nei gražios, tačiau trofėjus vardu Danny Moderis galiausiai atiteko garsesnei ir įtakingesnei moteriai ir už tai Julios mirtinai nekenčia Danny vyresnioji sesuo Jyl, kaltinanti Roberts išardžius brolio šeimą. Nuolat plyksteli gandų ir apie poros skyrybas, bet štai jau septyniolika metų jie kartu.

Julia Roberts su vaikais / Vida Press nuotr.
Julia Roberts su vaikais / Vida Press nuotr.

Atrodo, kad Julia gauna tai, ko nori. Vyras, trys vaikai, dar viena „Auksinio gaublio“ nominacija (už vaidmenį „Amazon“ seriale „Homecoming“ („Sugrįžimas namo“), įspūdingi pasirodymai ant raudono kilimo, pasiūlymas filmuotis trileryje „Little Bee“ (režisierius – garsiosios „Dėžutės pietums“ kūrėjas Riteshas Batra). Ir serialą, ir filmą ji pati ir prodiusuoja – seniai nebėra tik aktorė, o būdama kitoje kameros pusėje turi kur kas daugiau laisvės. Prodiuserių bendrovei „Red Om“ ji vadovauja kartu su vyresne seserimi Lisa (54) ir Marisa Yeres Gill, o bendrovės pavadinimas – Moderio pavardė, perskaityta antraip. Dar vienas patvirtinimas, kad porai viskas gerai, – kas gi savo kompaniją vadins vyro, su kuriuo rengtųsi skirtis, garbei?

Tiesa, žvaigždžių gyvenimo būdo apžvalgininkai pastebėjo, kad Julia pastaraisiais mėnesiais dažniau rodosi vakarėliuose (kurį laiką tenkinosi filmų reklamos kampanijomis ir svarbiausiais renginiais porą kartų per metus; net prodiuseriai skundėsi, kad filmo populiarumą užtikrinančią aktorę sunku atitraukti nuo šeimos) ir uoliau pildo savo instagramą. Bet tai nereiškia, kad ketina įsikinkyti į pašėlusį darbo ritmą: minėtoji juosta „Little Bee“ – kol kas vienintelis jos projektas. Galų gale pinigų ji ir taip uždirba – pavyzdžiui, Malibu įsigijo apleistą vilą (taip, dar vieną!), ją prabangiai atnaujino ir nuo rudens nuomos už 10 tūkstančių JAV dolerių per mėnesį. 

Naujausi straipsniai