„Julia Janus“ pristatė naujos kolekcijos „Soliaris“ įvaizdinį klipą

„Julia Janus“ kolekcija „Soliaris“ / Gertrūdos Varnaitės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-22 15:19
Ar įsivaizduoji, kaip jaustumeisi, jei tau tektų sėsti į erdvėlaivį ir išvykti į kitą planetą? Ar tau įdomūs kiti pasauliai? Bijotum? O jei pasižiūrėtum sau į akis, ar atsakytum į klausimą, kas tu? Ar pažįsti save taip, kad galėtum leistis į pavojingas vietas, kurios gali pradėti žaidimus su tavo sąmone?

Rašytojo Stanislavo Lemo fantastinėje novelėje „Soliaris“ pasakojama apie žmonių kelionę į planetą pavadinimu Soliaris. Ją gaubia vandenynas, kuris turi sąmonę ir išbando žmonių protus.

„Julia Janus“ pavasario–vasaros kolekcija sukurta remiantis Soliario tema. Trumpas mados filmas atskleidžia, kaip vanduo, veidrodžio paviršius, prisiminimai, baltiškasis identitetas, net pasirinkti žmonės paveikė kolekcijos raštus, proporcijas, suteikė papildomus, gilesnius atspalvius kolekcijos drabužiams.

Mados filmui Soliaris muziką kūrė ir pritaikė unikalus JAV kompozitorius ir muzikantas Abrahamas Brody. Abrahamas gilinasi į baltiškojo folkloro paveldą modernios muzikos kontekste. Jo sukurta nauja daina pagal autentišką kuršišką giesmę progresyvia, šiuolaikine muzikine forma perteikia žmogaus ir vandens santykį.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai