Jubiliejų švęsianti trijų vaikų mama Renata Norvilė atskleidė savo grožio paslaptį

Renata Norvilė rūpinasi savo šypsena / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-03-14 09:50
Dainininkė, tituluota gražuolė, trijų vaikų mama, mylinti žmona ir energijos nestokojanti Renata Norvilė – tikras pavyzdys daugeliui, kaip suderinti sėkmingą karjerą bei darnų šeimos židinį. Šią vasarą 40-ies metų jubiliejų švęsiančios dainininkės grožis atrodo nepavaldus bėgančiam laikui. Buvusi manekenė bei ne vienam grožio konkurse dalyvavusi Renata sutiko pasidalinti savo grožio ir žavesio paslaptimi, kuri, pasirodo, yra išties labai paprasta.

Jau daugiau nei dešimtmetį savo gyvenimą susiejusi su dainininku Deiviu Norvilu, Renata tikina, kad barniai šeimoje bei bloga nuotaika daro didelę įtaką ne tik vidiniam, bet ir išoriniam grožiui ir pasidalino paprasta taisykle, padedančia išlaikyti neblėstantį moterišką žavesį.

Renata Norvilė rūpinasi savo šypsena / Organizatorių nuotr.
Renata Norvilė rūpinasi savo šypsena / Organizatorių nuotr.

„Svarbiausia yra neapsikrauti blogomis mintimis, blogomis nuotaikomis. Neieškoti kabliukų prie ko prikibti, o tiesiog būti laimingai. Aš turiu šeimą, turiu vaikus, namus, vyrą, sveikus tėvus. Visi sveiki, gražūs ir tai svarbiausia. Grožio paslaptis yra paprasta – tai laimė“, – teigia Renata.

Bėgantis laikas dainininkės neliečia, o jos skaisčios odos ar dailių kūno linijų gali pavydėti daugelis moterų. Visgi dainininkė atvira, jog turi mažą problemėlę, kuri nėra lengvai pastebima, tačiau ją vargina jau kuris laikas.

„Daug lengviau ir paprasčiau yra prieiti prie žmogaus, kuris šypsosi, o ne būna susiraukęs. Kai šypsaisi, iš tavęs skleidžiasi pozityvas, tu tiesiog trauki žmones. Norisi, kad ta šypsena būtų graži, o aš turiu vieną aplinkiniams nematomą problemą. Kartą valgius skanų patiekalą, kuriame buvo riešutų, man tiesiog nuskilo dantis“, – sako žinoma dainininkė.

Renata Norvilė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Renata Norvilė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Anot specialistų, dantys retai būna silpni, žymiai dažniau juos susilpnina kariesas ar senos plombos. Prarasti dantį galima taip pat ir dėl traumos, žalingų įpročių, tokių kaip nagų ar kietų daiktų kramtymas, infekcijų ar įvairių ūminių ir lėtinių ligų.

„Jeigu Renata Norvilė laiku nebūtų kreipusis į kliniką, jau po kelių mėnesių ji būtų pradėjusi pastebėti ir jausti negrįžtamus pokyčius. Netekus danties, gretimas dantis, neturėdamas atramos, pradeda slinktis į buvusio danties vietą, o vėliau žandikaulis susitraukia ir taip atsiranda estetiniai veido kontūro pasikeitimai. Įsukus implantą, ne tik sustabdomi šie pokyčiai, bet ir kaului suteikiamas krūvis, dėl kurio išvengiamas tolimesnio kaulo bei dantenų tirpimas“, – teigia gydytojas burnos chirurgas.

Graži šypsena svarbi kiekvienam, ne tik nuolat viešumoje matomiems pramogų pasaulio atstovams. Gydytojai ragina neapleisti savo dantų priežiūros ir reguliariai lankytis pas odontologą, taip užkertant kelią didesniems negalavimams.

Renata Norvilė rūpinasi savo šypsena / Organizatorių nuotr.
Renata Norvilė rūpinasi savo šypsena / Organizatorių nuotr.

„Galime pasidžiaugti, kad Lietuvoje gyventojų dantų būklė kiekvienais metais gerėja ir žmonės supranta, jog geriausias gydymas yra nuolatinė profilaktika. Reguliarūs vizitai pas odontologus leidžia išvengti didesnių komplikacijų, kuomet tenka gydyti kanalus ar net šalinti dantį. Žmonės vis dar jaučia baimę eidami į odontologo kabinetą, tačiau šiandien dirbant kartu su patyrusiais reanimatologais-anesteziologais, galima suteikti maksimalų komfortą net ir patiems jautriausiems pacientams“, – teigia burnos chirurgas R.Urbonas.

R. Norvilė užtikrinta – jokios intervencinės grožio puoselėjimo procedūros nepadeda sukurti tikrojo grožio, nes tikrasis moters žavesys slypi visai kitokiuose dalykuose, nei tobulos kūno linijos, dirbtinai putlios lūpos ar tobulas makiažas.

„Graži moteris yra besišypsanti moteris, o šypsotis gali tada, kai laiminga tavo širdis. Be to, gyvenime galioja paprasta taisyklė – jei esi piktas, iš aplinkos sulauksi to paties, jei atvirai ir nuoširdžiai šypsaisi – pasaulis nusišypsos ir tau“, – teigia žavinga moteris. 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai