Jubiliejų atšventęs Juozas Butnorius: „Pasiekiau savo gyvenimo tikslą, belieka tai išsaugoti“

Juozas Butnorius su šeima / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-02-25 08:02
„35-eri... Atrodo tiek mažai bet tuo pačiu ir tiek daug... Esu neapsakomai laimingas ir ramus, nes pasiekiau savo tikslą. Turiu nuostabią šeimą ir fantastiškus draugus. Esu laimingas, nes per tuos 35 metus man pavyko susikurti aplink save tokį pasaulį, apie kokį svajojau. Mano laimingo gyvenimo raktas yra mano tobula žmona Gražina“, – tokiais jautriais žodžiais savo 35-ąjį jubiliejų sutiko dainininkas Juozas Butnorius.

Vasario 23-ąją J.Butnoriui sukako 35-eri, o proga švęsti išėjo dviguba, mat jau kitą, 24 dieną, jo dukrai Agotai suėjo pusė metų, tad šeima dvi dienas iš eilės gyveno itin šventiškomis nuotaikomis.

„Dažniausiai namuose keliuosi pats pirmas, kol visi dar labai saldžiai miega – išvedu šunį, apsitvarkau ir einu visų žadinti. Tačiau gimtadienio rytą dukra mane pakvietė į savo kambarį, o ten – keksiukas su žvakute, balionai ir visa šeima dainuoja „Su gimimo diena“. Buvo labai smagu“, – Žmonės.lt pasakoja jubiliatas.

Juozas Butnorius su vaikais / Asmeninio albumo nuotr.
Juozas Butnorius su vaikais / Asmeninio albumo nuotr.
Juozo Butnoriaus dukra Agota / Asmeninio albumo nuotr.
Juozo Butnoriaus dukra Agota / Asmeninio albumo nuotr.

Juozas prisipažįsta, kad toks gimtadienio sutikimas buvo labai mielas ir nuoširdus, jokios didelės pompastikos jam visiškai nesinorėjo.

„Seniau trokšdavau didelių gimtadienio švenčių, tačiau šiemet kaip niekad pajutau, kad noriu tiesiog ramiai pasidžiaugti. Žinoma, dar ir karantinas, tad jokios šventės ar šiaip ar taip organizuoti nebūtume galėję, bet, tiesą sakant, visai to ir nesinorėjo – diena buvo nuostabi ir be to, nes tiesiog džiaugiausi tuo, ką per tuos 35-erius metus pavyko susikurti“, – patikina jis.

O susikurti pavyko išties nemažai: dukros Karolina ir Agota, sūnus Matas ir mylima žmona Gražina tuo neleistų suabejoti.

Juozas Butnorius su šeima / Asmeninio albumo nuotr.
Juozas Butnorius su šeima / Asmeninio albumo nuotr.

„Pasiekiau didžiausią savo tikslą – turiu nuostabią šeimą. Tai svarbiausias dalykas, kurio aš norėjau gyvenime. Dabar belieka visa tai išlaikyti, puoselėti, saugoti. Turiu stiprias vidines vertybes, kurias man įskiepijo tėvai: tai yra šeima ir namai.

Man pati didžiausia motyvacija stengtis tada, kai žinau, kad manęs namuose laukia žmona ir vaikai – dėl savęs paties esu linkęs patingėti, o dėl mylimų žmonių man stengtis lengviau“, – atvirauja atlikėjas.

J.Butnorius pasakoja, kad jubiliejaus proga ne tik šeima ir artimieji jį apgaubė maloniu dėmesiu – jubiliatas sulaukė beprotiškai daug sveikinimų ir iš kitų žmonių: Juozą nustebino tai, kad šia proga paskambino ir ne vienas seniai matytas pažįstamas, o bičiuliai feisbuke dalijosi bendromis nuotraukomis bei gražiais palinkėjimais.

„Netikėta, tačiau skambučių buvo išties labai daug – net ir iš draugų, su kuriais mažiau bendraujame. Su visais nuoširdžiai pasikalbėjome, pokalbiai užtrukdavo po keliolika minučių, – tas buvo neįprasta, bet labai malonu. Žmonės skyrė man laiko, savo dėmesio. Pagalvojau, kad turbūt iš tokių dalykų ir pajunti, kad atėjo branda – pradėjau vertinti kitokias dovanas“, – sako pašnekovas. 

Juozas Butnorius su dukrele Agota / Asmeninio albumo nuotr.
Juozas Butnorius su dukrele Agota / Asmeninio albumo nuotr.

Na, o 35 metai – daug ar mažai? J.Butnorius juokiasi, kad sunku būtų vienareikšmiškai atsakyti, bet jis pats nesijaučia, kad būtų tokio amžiaus, kiek matosi pase.

„Atrodo, lyg užstrigau ties 30-mečiu. Dabar netgi jaučiuosi žvalesnis bei jaunatviškesnis negu būdamas 30-ies. Pavyzdžiui, kaip tik ką tik suėjo dveji metai, kai nebevartoju alkoholio. Trumpai tariant, – šeima manyje pakeitė daug dalykų, įnešė daug pozityvo, tad turbūt todėl dabar jaučiuosi geriau, negu prieš penkerius metus“, – svarsto J.Butnorius.

Čia pat atlikėjas priduria, kad namuose niekada netrūksta vaikų klegesio ir veiksmo, tad nori nenori turi nuolat atrasti jėgų ir nepristigti polėkio.

„Turint mažų vaikų senti tiesiog nėra kada – tai jie kviečia su rogutėmis pačiuožinėti, tai šokti, tai dainuoti, tik spėk suktis. O dar mažąją Agotėlę reikia su vežimėliu į lauką išvežti. Negali neturėti energijos, nes visiems tiesiog neužtektų dėmesio. Taigi jei norite būti jauni – turėkite mažų vaikų!“ – juokiasi J.Butnorius.

Naujausi straipsniai