Jubiliejinis Ingos Valinskienės turas „Žvaigždė“ tęsiasi – sėkmė įkvėpė aplankyti daugiau miestų

Ingos Valinskienės koncerto Vilniuje akimirka / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-01-23 14:48
Gruodį didžiausiose Lietuvos arenose su jubiliejiniu turu „Žvaigždė“ koncertavusi Inga Valinskienė sulaukė stulbinamos, pavydėtinos sėkmės. Arenos buvo sausakimšos, o bilietai ištirpo beveik akimirksniu – drauge su Inga švęsti jos 50-mečio susirinko daugiau, nei 25 000 gerbėjų.

Sužinojusi, kad nemaža dalis jos klausytojų nespėjo įsigyti bilietų ir į jubiliejinius koncertus nepateko, I.Valinskienė nusprendė pratęsti turą ir aplankyti mažesnius miestus. Kovą atlikėjos apsilankymo jau laukia Panevėžio, Alytaus, Kėdainių, Mažeikių ir Jonavos miestai.

„Esu labai dėkinga visiems, su kuriais drauge dainavome keturiuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Buvo gera matyti daug laimingų veidų. Kaskart lipdama į sceną, jaučiau begalinį jaudulį. Ir, galiu atvirai prisipažinti, jis neišnyko ir lygiai taip pat jaučiuosi prieš artėjančius kovo mėnesio koncertus. Tiesą pasakius, man tai įprasta būsena, nes esu daugiau nei neabejinga savo klausytojams“, − sako I.Valinskienė.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Nuoširdumu ir geriausių visų laikų Ingos dainų skambesiu užburiančiuose koncertuose aksominio balso dainininkei talkina populiari profesionalių muzikantų grupė „Vairas“, orkestras, scenoje pasirodo ir populiarūs svečiai. Įspūdingą reginį kuria ir nuostabūs dizainerio Ruslano Rybakovo specialiai šiam koncertų turui kurti sceniniai I.Valinskienės kostiumai – nuo jais vilkinčios dainininkės tiesiog neįmanoma atitraukti akių.

„Tai koncertai, kuriuose yra ir daug garso, ir šviesos. Bet daugiausia čia yra širdies“, − pripažįsta koncertų organizatorius ir Ingos įkvėpėjas, vienas garsiausių Lietuvos prodiuserių Arūnas Valinskas.

TAIP PAT SKAITYKITE: Ingos Valinskienės jubiliejinis turas: dainos iš širdies, sūpynės ore ir teletiltas su Marijonu

Papildomi jubiliejiniai Ingos Valinskienės koncertai „Žvaigždė“ vyks:

Kovo 10 d. Mažeikių kultūros centre (bilietus platina Ticketmarket)
Kovo 17 d. Panevėžio „Cido“ arenoje (bilietus platina Tiketa)
Kovo 18 d. Alytaus arenoje (bilietus platina Ticketmarket)
Kovo 24 d. Kėdainių arenoje (bilietus platina Ticketmarket)
Kovo 25 d. Jonavos arenoje (bilietus platina Ticketmarket).

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai