Jubiliejinis „Bike Show Millennium“ – pačioje Kauno širdyje

„Bike Show Millennium“ fiesta Kaune (2019m.)/Teodoro Biliūno/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-05-18 14:35
Šiemet didžiausiai Lietuvos baikerių fiestai sukanka 20 metų.

„Bike Show Millennium“ renginys vyksta ne kur kitur, o pačioje miesto širdyje, Kauno Rotušės aikštėje! Būtent iš čia šiemet startuoja motociklininkų paradas, vėliau laukia – grupės „ZZ Copy“ iš Vengrijos koncertas, o vakare plieninių žirgų savininkai švęs savo mini jubiliejų taip pat Rotušės aikštėje esančiame kiemelyje kartu su „Rebelheart“.

„Bike Show Millennium“ pradžia siekia dar 2000-uosius metus – tuomet šventė vyko T. Masiulio gatvėje. Vėliau renginys persikėlė į S. Dariaus ir S. Girėno aerodromą, paskui keletą metų motociklininkai rinkosi prie „Žalgirio“ arenos, o nuo 2017 m. „Bike Show Millennium“ yra įtrauktas į Kauno miesto gimtadienio programą.

„Bike Show Millennium“ fiesta Kaune (2019m.)/Teodoro Biliūno/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.
„Bike Show Millennium“ fiesta Kaune (2019m.)/Teodoro Biliūno/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.

„Subrendome ir užauginome kelias kartas – iš pradžių važiavo tėvai. Dabar važiuoja vaikai. Tai tokia tradicija, kai jau galima kūdikį paleisti į pilnavertį gyvenimą. Būtent todėl atėjo metas pokyčiams“, – sako idėjinis šventės vadas Julius Urbaitis. „Norime, kad baikeriai ir miesto gyventojai taptų vienu kumščiu. Žmonės pribauginti, kad baikeriai kaip kokie velniai, tačiau tai visiška netiesa. Atėjo laikas visiems kartu susėsti ir nutraukti priešpriešą“.

Šeštadienį, gegužės 18 d., šventė prasideda motociklininkų paradu centrinėmis miesto gatvėmis, paskui Rotušės aikštės scenoje koncertuoja grupė „ZZ Copy“ (ZZ TOP tribute grupė iš Vengrijos). 

Naujausi straipsniai