Jorko hercogienė Sarah Ferguson atskleidė mėgstanti senėjimą stabdančias procedūras

Sarah Ferguson
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-11-02 09:00
Viena ekstravagantiškiausių britų karališkosios šeimos narių, Jorko hercogienė Sarah Ferguson spalio 15-ąją atšventė 60-ąją gimimo dieną. Ta proga ji sutiko pasidalyti, kas jai padeda išlikti energingai ir jaunatviškai.

„Turėjau kreiptis į grožio specialistus, norėdama šešiasdešimetį sutikti atrodydama „Daily Mail“ atviravo Sarah Ferguson. – Jau pradėjau procedūrų ciklą, kurios atliekamos lazeriu ir yra neinvazinės. Man padedančios grožio profesionalės, kad mano odai reikia atstatyti kolageną, todėl dabar ties tuo ir dirbame.“

Moteris senėjimą stabdančių procedūrų kursą atliko ir prieš dukters Eugenie karališkąsias vestuves. Pasak jos, tą kartą ji supratusi, kad šios neinvazinės procedūros jai patinka kur kas labiau negu, pavyzdžiui, botulino injekcijos.

Sarah Ferguson / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Sarah Ferguson / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Man nepatinka būti sustingusiai, be jokios mimikos. Man labai gera būti savimi ir nenoriu pakeisti savo atvaizdo, – tikino hercogienė. – Bijau vien pagalvoti apie adatas, todėl esu laiminga galėdama naudotis lazerinėmis procedūromis ir apie tai atvirai papasakoti visuomenei.“

Ji prisipažino, kad anksčiau yra bandžiusi botulino injekcijas, tačiau šiais metais, norėdama išsaugoti jaunatvišką išvaizdą, ji pradėjo rinktis kitas grožio procedūras: mezoterapiją, vitaminų ir aminorūgščių prisotintas kaukes. Anot S. Ferguson tai buvo geriausias sprendimas siekiant atgaivinti saulės spindulių nuvargintą veido ir kūno odą.

Sarah Ferguson / „Scanpix“ nuotr.
Sarah Ferguson / „Scanpix“ nuotr.

„Turiu atitaisyti žalą, kurią padariau be sako mėgaudamasi saulės voniomis paplūdimyje. Dėl šios priežasties reguliariai man yra atliekamos įvairausių vitaminų procedūros, kurios pridrėkina odą.“

Britų karališkosios šeimos atstovė visuomet buvo atvira, todėl ir, kai 2013-aisiais jai buvo atliktas veido patempimas, ji apie tai iškart papasakojo didžiausiuose žiniasklaidos kanaluose.

„Nematau reikalo to slėpti, juk akivaizdu, kad atrodau geriau. Žinoma, bijojau adatų, bet matau, kad tikrai buvo verta. Mano veidas ir vėl švyti“, – tąkart kalbėjo S. Ferguson.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai