Jordanijos Hašimitų Karalystės karalienė Rania Niujorke spindėjo ypatinga elegancija

Justinas Trudeau ir karalienė Rania / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Niujorke viešinti Jordanijos karalienė Rania rugsėjo 19 d. vykusiame „Atlantic Council Global Citizen Awards“ renginyje Kanados ministrui pirmininkui Justinui Trudeau įteikė apdovanojimą.

Karalienė Rania ir pati yra gavusi šį apdovanojimą 2013 m. Jį savo kalboje moteris skyrė Jordanijos žmonėms. Šiemet vilkėta suknelę buvo tokia pat elegantiška, kaip ir raudonoji, kurią aristokratė dėvėjo prieš ketverius metus.

Karalienė Rania / Vida Press nuotr.

Šiemet karalienė pasirinko kulnus siekiančią juodą suknelę su samanų spalvos akcentais ir spindinčia apykakle. Mados kritikai šįsyk vieningi – pataikyta į patį dešimtuką.

Jordanijos karaliaus Abdullah Ibn al Husseino žmona Rania yra laikoma žinomiausia Rytų karaliene. Ji nuoširdžiai kovoja už moterų teises Artimuosiuose Rytuose, teigia, kad ne visuomet būtina atsižvelgti į vyro ar tėvo nuomonę, skatina moteris būti savarankiškesnėmis, pradėti verslą.

Karalienė pasisako už tradicinio drabužio atsisakymą ir pati mielai dėvi džinsus, viešumoje rodosi be galvos apdangalo. Ji tapo pirmąją arabų pasaulio karaliene, pasirodžiusia ant žurnalo „Vanity Fair“ viršelio. Ten ji įsiamžino gana atvirais drabužiais.

„Vanity Fair“ viršelis su Jordanijos karaliene Rania / „Vanity Fair“ viršelis

Skaitykite daugiau