Jonui Nainiui – estrados legendos Egidijaus Sipavičiaus moterų viliojimo pamokos

Egidijus Sipavičius / LNK nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-09-19 10:09
Diskotekų karaliumi tituluojamas legendinis dainininkas Egidijus Sipavičius neprarado savo žavesio ir flirtavimo subtilybių. Tai puikiai įrodo nesibaigiantis dailiosios lyties atstovių dėmesys. LNK laidoje „Čia tai geras!” E. Sipavičiaus flirtas su moterimis iš vėžių išmušė net ir visko mačiusį laidos vedėją Joną Nainį.

E. Sipavičius drąsiai priėmė laidos vedėjo J. Nainio mestą iššūkį – vienai dieną išbandyti save kitoje profesijoje. Burtai lėmė tai, jog dainininkui teko tapti kosmetikos parduotuvės konsultantu.

Parduotuvės klienčių tai, kad joms patarinėti apie grožio priemones stengiasi vyras, visai neglumino. Tiesa, konsultantu tapęs E. Sipavičius elgėsi ne taip, kaip įprasti darbuotojai. Savo ruoštu vyras kiek įmanydamas labiau flirtavo su klientėmis, krėtė įvairias išdaigas ir net... šoko.

Jau pirmomis darbo akimirkomis E. Sipavičius nustebino net ir laidos vedėją. Realiu laiku per slaptas kameras veiksmą stebintis J. Nainys sutriko, kad dainininko net nereikia skatinti atlikti užduočių – jis pats tiesiog jas sugalvojo ir drąsiai rodė neeilinį dėmesį klientėms. „Aš net nebegaliu klausyti! Čia man reikėtų pasimokyti moterų čiešinimo meno iš Egidijaus. Aš užsirašinėju tiesiog”, – juokėsi laidos vedėjas.

LNK nuotr.
LNK nuotr.

Iš tiesų garsus dainininkas meistriškai dalijo komplimentus. O juk kas labiausiai paperka moteris? „Jūs labai skaniai kvepiate. Aš norėčiau jus pauostyti”, – sakė E. Sipavičius jau spausdamas vieną iš klienčių glėbyje.

Ir tai dar tikrai ne viskas. J. Nainiui liepus, E. Sipavičius netikėtai uždainavo ir ėmė šokti. Į šokio sūkurį garsus dainininkas pasikvietė ir parduotuvės lankytojų.

Kokias dar užduotis teko atlikti garsiam dainininkui pamatysite jau šį antradienio vakarą 20.30 val. laidoje „Čia tai geras!” per LNK.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai