Jono Valančiūno tėvas Jonas Vilkas vasarą tikisi susipažinti su naująja sūnaus drauge Egle Ačaite

Jonas Vilkas ir Jonas Valančiūnas / Artūro Gimžausko/avgi.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Kanados krepšinio klube „Toronto Raptors“ žaidžiantis Jonas Valančiūnas (20) jau porą dienų yra žiniasklaidos dėmesio centre ne tik dėl savo pasiekimų krepšinio aikštelėje. Juk visiems įdomu, kas ta naujoji sportininko širdies draugė Eglė Ačaitė (24). J.Valančiūno tėvas Jonas Vilkas portalui Žmonės.lt vylėsi, kad netrukus ir jis susipažins su naująja sūnaus meile.

„Jonas visada buvo ramus, kaip aš, o apie savo merginas garsiai nesakydavo. Aš nieko apie tą merginą (Eglę Ačaitę – red. past.) nežinau, tai jūs man pasakykite, kas ir kokia ji“, – portalui Žmonės.lt juokaudamas sakė krepšininko tėvas, buvęs irkluotojas J.Vilkas.

Sužinojęs, kad mergina – Seimo nario Remigijaus Ačo dukra, J.Vilkas trumpai tarstelėjo, kad linkėtų sau linksmos marčios ir pridūrė: „Nors politikai man ne prie širdies, su Jono drauge susipažinti norėčiau. Kai atveš parodyti, tai ir susipažinsime. Gal šią vasarą?“

Nors sūnų Joną Valančiūną mama Danutė Valančiūnaitė augino viena, krepšininkas su tėvu palaiko ryšius, vyrai kartu vasaroja ir pažvejoja. „Kai grįš į Lietuvą, tada ir pradėsime planuoti atostogas, dabar dar tegul NBA sezonas pasibaigia“, – tvirtino J.Vilkas.

Paklaustas, ar seka sūnaus žaidimą NBA lygoje, J.Vilkas sakė, kad stengiasi rungtynių nepraleisti. „Žiūriu, bet „Toronto Raptors“ nepapuola į dešimtuką, tad rungtynes su Jonu rodo gana retai“, – sakė jis.

Portalas Žmonės.lt jau rašė, apie naują sportininko mylimąją E.Ačaitę, kuri šiuo metu laiką kaip tik ir leidžia Kanadoje.

Eglė Ačaitė ir Jonas Valančiūnas / Asmeninio albumo ir B.Barausko nuotr.

 

Skaitykite daugiau